Září 2010

Tokio Hotel na coveru Vogue L'uomo říjen 2010

29. září 2010 v 16:30 | peggig |  News :o]

Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi z kapely Tokio Hotel zdobí cover říjnového 2010 vydání Vogue L'uomo.
21leté superstar se stěhují z Německa do Los Angeles, aby byli blíže jejich managerovi a producentovi Davidu Jostovi, aby tak mohli lépe psát písně, podle oznámení německého časopisu.
Níže je backstage video z focení, které se konalo v Palazzo Biscuri, zámku postaveného v 18.století na Sicílii, Itálie.Tokio Hotel na focení: model, morous

29. září 2010 v 16:25 | peggig |  News :o]

Bill a Tom na obálce "L'uomo Vogue".
Když dojde na objevení se na červeném koberci, Bill a Tom Kaulitzovi (21), dvojčata slavné kapely Tokio Hotel nemůžou být více rozdílní. A dokonce i na focení takového časopisu jsou role jasně viditelné mezi kluky.
Tohle se stalo na focení pro obálku říjnového čísla "L'uomo Vogue", italské verze "Vogue" pro muže, kde oba dělají to nejlepší!
Jeden je naprosto perfektní v pózování, ten druhý je modelový morous
Jako vysoce módní model je Bill Kaulitz - extrémně elegantní/drahý oblek, v bílém triku s motýlkem a botách z hadí kůže na vysokém podpatku - položený na stole, zatímco jeho druhá ruka je na jeho boku.
Make-up s tmavě nalíčenýma očima je tak tmavý a extravagantní. Jeho vzhled: úžasný.
Jeho dvojče Tom jednoduše zvládá práci modela volněji. Pohybuje se do bočních modelových póz a na fotce natahuje nohu.
A dokonce ve "Vogue", který je známý za svoji drahou, vzácnou módu, se nevzdal svého cool volného stylu, nosí stále volné džíny a velké bílé tenisky. Jeho vzhled: zdůrazňuje obyčejnost a je extrémně cool.

source (c) Bild.de

Sbohem Německo

29. září 2010 v 16:23 | peggig |  News :o]
Sbohem Německo! To není jenom jméno TV dokumentárního seriálu - tohle je taky nové motto Tokio Hotel dvojčat Billa a Toma (21). Stěhují se v listopadu do Los Angeles. Co tam budou dělat? Jejich producent David Jost žije v Kalifornii více než rok. Budou tam spolu pracovat na nových písních. Ale nebojte se, Bill a Tom se vrátí zpátky. David to potvrdil: "Stále si ponechají dům v Německu." Puuuh!

Mocinky děkujuu :-* !!

28. září 2010 v 20:18 | peggig |  Ode Mě pro Vás :o))
Ahojky... tak píšu Vám první takový offic vzkaz... Chtěla bych Vám v něm mocinky moc poděkovat za návštěvnost a komentáře , které mi tu píšete. Děláte mi tím strašnou radost a aspoň vidím , že to co dělám má nějaký výsledek. Také jsem velice ráda za všechny, kteří mi nabídli spřátelení blogu. Pokud máte ještě někdo zájem tak budu jedině ráda a moc ráda s vámi blogy spřátelím . Stačí se jen vyjádřit. Tak to je pro dnešek asi vše. Takže se mějte hezky

Čaulitz ... Vaše Peggig :-* :-))