Srpen 2010

Fan Party Tokio Hotel Peru (14.08.2010)

19. srpna 2010 v 16:24 | peggig |  News :o]
Podívejte se, jak fanoušci v Peru umí slavit! Kolik se jich tam dostavilo, jak jejich párty vypadala + podívejte se na vzkaz, který nahráli pro Tokio Hotel! ;)

Katy Perry: Problém s Tokio Hotel

19. srpna 2010 v 16:20 | peggig |  News :o]

Text na fotce s VMA: V 2008 Tokio Hotel vzali VMA za "Best Newcomer" Katy Perry přímo před nosem.

"Tokio Hotel jsou teplí!" - "Katy je diva!"
Jak se hvězdy hádají!

Tokio Hotel fanoušci jsou naštvaní. Katy Perry urazila jejich oblíbence. To se stalo před pár dny na SingFest Festivalu 2010 v Singapuru. 25letá zmínila ve své písni "I can't believe I fell in love with Tokio Hotel. You're so gay and you don't even like boys." Nestoudné!
Hlavně kvůli tomu, že TH-kluci Bill, Tom, Georg a Gustav stáli na tom samém podiu - Katy to věděla, že ji kapela uslyší. A není to poprvé, kdy americká zpěvačka urazila čtyři kluky z Magdeburku. Hlavně se pouští do frontmana Billa Kaulitze. Zas a znova věnuje svoji píseň "Ur so gay" právě jemu. Ale proč je na zpěváka tak naštvaná? Podezření: Od Video Music Awards 2008 v Los Angeles to vypadá, že Tokio Hotel jsou s pop-lady ve válečné zóně.
Kdysi totiž Katy Perry prohrála proti téhle čtyřce v kategorii "Best Newcomer". Vypadá to, že se s tím dodnes nevypořádala. Bill, na druhou stranu, se chová v pohodě: "Co Katy dělá není pěkné. Ale je prostě divná osoba. Již jsme ji několikrát potkali a vždycky se chovala jako malá diva," odhalil 20letý. "Ale je tu hodně povrchních lidí v hudebním byznyse."
Peng! To sedlo! Zní to jako: Vykliďte ring pro druhé kolo hvězdného duelu!

Tomův blog (18.08.2010)

19. srpna 2010 v 16:18 | peggig |  Tom´s blog
Tohle je remíza!

Nechci nevěru!Chci lásku! 20 díl KONEC

19. srpna 2010 v 16:08 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
Nevnímám čas...spím a mám nádherný sen.Jsem v něm já a Bill... Oba jsme na překrásném mostě.Kolem je spousta rozkvetlých květin, které nádherně voní. Slunce nám svítí do tváře a my na sebe hledíme. Chtěla bych mu toho tolik co říct , ale nemohu. Ten sen je jak němý. "Beruš?" Cítím hlazení po břiše a někoho jak na mě mluví. "Vstávej, měla by jsi něco sníst.." Otevřu oči a tam se o mě už starostlivě stará Tom. "Medvídku... děkuju...ale já mohla klidně vstát a jít se nasnídat do kuchyně...tos nemusel..." T:" Víš .. přišlo mi, jako by jsi něco říkala, ze spaní. Spala jsi opravdu neklidně...tak jsem si řekl, že Tě dnes budu držet při životě takhle.." Je fakt , že jsem celá spocená takže Tom nejspíš má pravdu.
Když se v klidu nasnídám tak si jdu hodit sprchu.Ta mi teď opravdu hodně pomohla.Když se vrátím, kouknu na mobil. NOVA SMS..Se zvědavostí to otevřu....
"Nicol..Ahoj.. Jsem v pohodě. Chybíš mi,moc. To, že jsi s Tomem tak to Vám oběma moc přeju ať to dlouho klape. Tom je prima kluk a myslím, že se k sobě hodíte líp než já a ty. Bolí to, ale pravda je taková.Že jsi to ty, tak teda přijedu zpátky do Německa. Můžeme se nejdřív sejít jen my dva? Co třeba v kavárně na rohu páté a deváté? Pusu Bill".
"ááááá pááániiii " Vyskočím z postele jako blecha. Tom na mě nechápavě zírá. "Tomi?Miluju Tě , ale za hodinu musím někde být...až se vrátím tak ti všechno vysvětlím ano?" Tom jen pozvedne nechápavě obočí. "Milenec?" Začne mě podezírat. Uchechtnu se." Ale ne...ty seš můj jediný poklad..když ti to řeknu budeš mi v patách... a tahle osoba si přeje být v utajení.Aspoň prozatím"T:"Dobře...ale slib mi,že se to už víckrát nebude opakovat.Jinak tu zůstaneš pěkně semnou a nikam nepůjdeš.."Shodí mě zpátky na postel a abych nemohla utéci tak mě jakoby " přisedne" .. J:" Dobře slibuju ti to".Líbnu ho na čelo a mažu na předem určené místo.
Sedím v kavárně a čekám kdy Bill dorazí.Předemnou položený šálek čaje.Už dvacet minut má spoždění.Tak kde je? Venku se spustila příšerná bouřka. Koukám z výlohy ven když najednou vidím Billa. Kdybych ho tak dobře neznala snad ho ani nepoznám. "Nicol.."Vrhne se mi do náruče Bill. Nějakou dobu si tam povídáme a vše se vyřeší. Poté se mu omluvím, ale je moji povinností dát vědět Tomovi , že je Bill v pořádku a že je semnou. Nejdřív byl proti, ale nakonec souhlasil.
Tom okamžitě přijel a přivezl sebou i Josta. Všichni čtyři jsme odjeli k Tomovi domů a byli rádi , že vše nakonec tak dobře skončilo.

Nechci nevěru!Chci lásku! 19 díl

19. srpna 2010 v 10:04 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
Jsme v Berlíně, u Toma doma. Otevírám dveře a slyším zvonit telefon. "Halooo?" Zvednu sluchátko. "Nicol??? Kde s Tomem vězíte???Tady Jost". J:" Eeeh....My jsme u něj doma.." Tom se chytí za čepici a nervozně si jde pro pití."Dobře..nashle." Následují moje slova.
T:"Co se děje? a kdo to vůbec byl?"
J:"Jost volal , že se nemůže dovolat Billa...za půl hodiny sem přijede..chce s námi mluvit.."
ZA PŮL HODINY ZVONEK....
Tom běží otevřít."Pojďte dál.." Pobízí Josta. Podám si s ním ruku na uvítanou a běžím uvařit kávu. "Tak co se děje?"Ptá se Tom. Jost se usadí do křesla a spustí....
"Nevím kde začít. ale nejlepší bude asi když začnu na konferenci na kterou jela tady Nicol. Když jsem ji tam vezl tak mi volal Bill...byl smutný a po hlase mi přišlo, že snad brečel.. Prosil mě, abych Nicol zdržel, protože s ní potřebuje mluvit...Jestli jste spolu mluvili nebo ne tak to nevím..každopádně můj názor je takvý , že nejspíš ano když se tohle děje....."
Oba sedíme a posloucháme Jostův příběh.Tom mi žmoulá ruku v jeho a snažíme se jeden druhého psychycky podpořit. Přece jenom se jedná o jeho malého brášku a taky mého bývalého...Jost se napije šálku kávy a pokračuje v příběhu....
"Mobil má už druhý den vypnutý. Ty předchozí dny alespoň zvonil, ale teď, jako by se po něm slehla zem. Už jsem volal policii a oni vyhlásili celostátní pátrání. Můžeme jen doufat, že je v pořádku a nevyvedl nic z nešťastné lásky..."
Koukáme jak vopaření. "No nebudu Vás nadále zdržovat, kdyby se ozval tak mi prosím dejte okamžitě vědět..děkuji.." Naviděnou. Rozloučí se s námi Jost a odejde.
"Co když jsi opravdu něco udělal ? A za všechno můžu já.."Začnu si vyčítat vše kolem. Tom mě láskyplně obejme. "Vše bude dobrý...cítím to.. on takový není. Je citlivka to jo.., ale nikdy by si neublížil kvůli holce.Na to má až moc rád svůj život celebrity". "Určitě se co nevidět ozve a až se ozve tak přísahám ,že ho přizabiju..".
Den utekl jako voda a tak s Tomem jdeme spát.... Alespoň se o to snažíme, ale jak by se usínalo Vám v naší situaci?Asi né zrovna moc dobře že?. Tom se pořád převaluje a já sice nespím ale ležím klidně a přemýšlím. Když jsem je poznala tak v tuhle hodinu mi dost často Bill psal..."Neměla bych mu..."odmlčím se."Ne určitě je v pohodě a spí.. " řeknu si v duchu.Snažím se nějakým způsobem uklidnit, ale abych byla upřímná nejde to. Jak se říká...stará láska nerezaví a tahle jen tak nezrezaví.
Uběhne další hodina a povšimnu si, že Tom usnul. To jsem moc ráda, aspoň, že on bude mít dostatek síly na další den. Vezmu si do ruky mobil a začnu ho žmoulat v ruce. "mám-nemám-mám..." začnu se ptát sama sebe. Nakonec mě povaha přemůže a zkusím Billovi napsat SMS...
"Ahoj Bille , asi se divíš , že ti píšu ale já i Tom a všichni ostatní si o Tebe děláme hrozné starosti. Jsi v pořádku?To co se mezi náma stalo... já vím.. nechtěla jsem..pořád Tě mám moc ráda, ale můj život pokračuje. Chodím teď s Tomem a klape nám to. Jen jsem chtěla aby sis uvědomil co chceš protože jsi se choval zvláštně. Měla jsem pocit, že jsem pro Tebe nic a teď si to hrozně vyčítám. Prosím ozvi se a hlavně Vrať se Nám zpátky. Posílám pusu Nicol. Dám odeslat a čekám jestli mi přijde alespoň ta doručenka....
Marně doufám,že má alespoň tentokrát zapnutý telefon , ale pořád nic. "Sakra tak co je?..Bille..."Hledím do okna a myslím na něj.Tom se probudí a obejme mě. "Ty ještě nespíš zlato?"Řekne mi v polospánku. SMS ZPRAVA BYLA DORUCENA zapípá mi telefon.. Usměju se a už s klidnějším svědomím usínám v Tomové náruči....

Nechci nevěru!Chci lásku! 18 díl

16. srpna 2010 v 12:00 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
Jak to teď bude dál? To sama nevím. Je to už druhý den co semnou Tom zůstal na hotelu. Sice jsem měla letět do Hamburku, ale let jsem zrušila. Kluky jsem neviděla a co Tom? Ten je jak kdyby na "dovolené" s Billem nemluvil a ani Georg s Gusťou se neozvali. Jost nás nescháněl takže to je snad poprvní za tu dobu co máme "klid" a můžeme si alespoň trochu užívat.
Rozhodli jsme se toho využít. S Tomem jsem opět začala chodit, ale ještě to nikdo kromě nás dvou neví. Dnes jedeme na společný výlet. Kam? Prý je to překvapení tak uvidím.
TEN DEN RÁNO
Vstávali jsme opravdu brzo. Pomalu se chystám ani nevím kam ale tak budu improvizovat. Vezmu si nějaké šaty z mého šatníku, balerínky a kabelku. Jedinou změnou pro mě dnes budou zvlněné vlasy. Vždy je nosím rovné tak proč je dnes nezvlnit. Když jsem ready a vidím, že Tom je tež ve svém oblíbeném hoperském oblečení tak můžeme vyrazit. " Jak to vlastně uděláme s novináři?" Ptám se ho. T:" Co bychom s nimi měli dělat ? Až nás uvidí tak si nás vyfotí, dají to do časopisu a bude klid..." J:" Ok.." Jedeme Tomovým autem což mě zaráží ještě víc. Určitě moc dobře ví, kam mě veze.
Dvě hodiny v autě a my pořád jedeme. J:" Neměla jsem si rovnou zabalit věci?Taková dálka.." T:" Neboj zachvíli tam budeme..." Když mineme ceduli Magdeburg tak ho začínám podezírat...a měla jsem proč. Zastavili jsme u jeho rodičů doma. T:" Tak jsme tady... máma nás už čeká..." Měl pravdu. Se Simone se známe už docela dobře. Nečekala jsem však , že mě Tom pozve na oběd k nim domů."Dobrý den Simone" Pozdravím Tomovu mámu, která nás už vyhlížela z okna. "Páni...dnes ti to opravdu sluší.."Odpoví mi. Poděkuju ji. Tom mě obejme a jdeme všichni tři společně dovnitř domu.
"Takže teď to táhneš pro změnu ty s Nicole?" Nadhodí téma Tomův nevlastní táta.T:"Ano teď jsem to pro změnu já..a doufám, že dlouho budu.."dokončí větu a prosebně se na mě podívá."No Simone než začnete nosit jídlo na stůl..půjdu se přivítat s vašimi pejsky.." zvednu se a mířím si to na zahradu.Když procházím kolem Toma přejedu mu rukou po rameni.
Jakmile jsem přišla na zahradu, okamžitě se na mě vrhli všichi čtyři psi. Opravdu se s nimi nenudím avšak pochvilce si všimnu, že Tom stojí ve dveřích a se zaujetím mě pozoruje.Když vidí, že jsem si ho všimla tak přijde ke mně blíž. "Tak ty mi tu rozmazluješ hafííky?" J:" No snažím se s největším zaujetím ti je co nejvíce rozmazlit ale když oni pořád po tobě tak láskyplně pokukují a čekají, že je vytáhneš někam na procházku..." Obejmu ho a snažím se nahodit psí kukuč. Tom se začne smát a lechtat mě na břiše."Tak pojďte jíst vy dvě hrdličky.." Řekne nám Tomův táta. Oba se sebereme a jdeme na jídlo. Simone vaří opravdu výtečně. Oběd byl úžasný, teď máme odpolední siestu. Já a Simone si společně dáváme kávu v obývacím pokoji. " A tady byly Tomovi čtyři roky" Ukazuje mi jejich rodinné fotoalbum. "No tak mami, neutrap mi ji koukáním na staré fotky".Prohlásí Tom. To si ale nenechám líbit. "Tome! Podívám se ráda jak jsi běhal v plínách"Odpovím mu.Ten na to jen pokřiví pusu a odejde za dědečkem.Den ubíhá jako voda a pořád je ohledně mě a Toma podezřelý klid.Podle mě to nebude jen tak...určitě za tím něco bude...ale co?


"Myslím, že je čas jet domů.."Podá rozkaz Tom.J:"Opravdu už musíme?"T:"S mámou si můžete popovídat i příště když budeš chtít..nejsme tu naposled"Usměje se na mámu Tom."No táto ,tak tentokrát to nejspíš myslí s Nicol vážně".Prohlásí Simone.Uchechtnu se a se všemi se láskyplně rozloučím.