Červenec 2010

Nechci nevěru!Chci lásku! 17 díl

30. července 2010 v 20:38 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
Auto zastaví u vysoké budovy. "Tak jsme tady" Prohlásí Jost. Vystoupím z auta a jdu dovnitř společně se svými bodyguardy. Jost jde za námi. Je trošku pozadu protože má nějaký důležitý telefonát. J:"Cože?Ty po mě chceš abych ji zdržel v Berlíně?No zkusím to, ale nic ti neslibuju okay? Tschus...
KONFERENCE
JAK DLOUHO ZŮSTANETE V NĚMECKU?? J:"TO se ještě uvidí podle plánované tour.
MÁTE MOMENTÁLNĚ PŘÍTELE?? J:" No víte.. já v podstatě...nevím..."
CHYSTÁTE SE NA NĚJAKOU SPOLUPRÁCI S TOKIO HOTEL?? J:"Tohle nezáleží jen na mě ale i tady na Davidovi Jostovi .. :-))
DĚKUJEME ZA ROZHOVOR.TOHLE BYLA NICOL A NYNÍ TU MÁME PÁR VIDEOKLIPŮ...
Čeká mě už jen pár focení pro Bravo a potom pojedu zpátky na hotel.Ještě uděláme pár fotografií pro časopisy a už odcházím do svého auta a odjíždím na hotel abych mohla odjet na letiště a odletět do Hamburku. Když vcházím do hotelové haly kde je recepce, zdá se mi jako bych zahlídla Toma. "TOm? Cože?" ale hned zmizí.Asi se mi něco zdálo.Přivolám si výtah a jedu do svého pokoje. Otevřu dveře a vydím jak u okna stojí Bill. Všude je tma jen on stojí a kouká ven na náměstí. J:" Bille?Co ty tady děláš?" Otočí se a v ten moment si všimnu, že nejspíš brečel. J:" Je ti něco?" Zeptám se znovu. Jeho oční stíny, které musí být vždy perfektní jsou rozmazané.B:" Nicol.. j-á .." (mlčí). "Ty co?" zeptám se. B:" Potřebuju s tebou mluvit". J:" Jsem tady.. povídej" Jsem citlivka a nejraději se taky rozbrečela, ale snažím se to nedát najevo. Je totiž něco , co nerada vidím a to je Bill když brečí. B:" Udělal jsem chybu , že jsem Tě opustil. Miluju Tě! " J:" To sis uvědomil opravdu brzo..je mi líto Bille,ale takhle to dokola nejde. Buď si uvědomíš co opravdu chceš a konečně "dospěješ" v tomhle směru a nebo spolu prostě nemůžeme dál být". To jsou moje slova?Ježiši nepoznávám se. Ještě včera bych pro něj dýchala a teď říkám tohle?!..
B:" Jak myslíš..." Po tváři mu stéká slza ale i přes to se otočil a odchází pryč. Já stojím uprostřed tmavé místnosti a už nemusím bránit svým emocím. Rozbrečím se protože ho pořád moc miluju , ale musela jsem použít lež. Nejsem žádná hey počkej a on si to musí jednou uvědomit. Aspoň v to doufám. " Niki??" Zaslechnu Tomův hlas. V tu chvíli ke mě přiběhne a obejme mě. "To bude dobrý, jen se z toho vybreč ono se ti možná i uleví" Řekne mi. J:" Sledoval jsi bráchu že tu jsi ?" T:" Néé to ne.Chtěl jsem Tě pozvat na skleničku do kavárny na počest tvýho úspěchu v kariéře".J:"Jo aha..". Utřu si slzy a jdu se dát dopořádku do koupelny. Moc dlouho mi to netrvá. Tom zatím kouká na televizi. Sednu si vedle něj a hlavu si opřu o jeho rameno. Vždycky byl na mě moc hodný když mi bylo nejhůř a já se mu to snažím oplácet, ale nezapře se známý Tom Kaulitz z Tokio Hotel. Začne mi automaticky projíždět prstama ve vlasech. J:"Na co koukáš?" T:" Nějaká komedie"Oba se zadíváme do filmu, který mě přivede na jiné myšlenky jen díky Tomísovi.
DRUHÝ DEN RÁNO
V Polospánku slyším jak něco blízko mě hraje.Prásknu sebou na druhý bok ale v ten moment ucítím, že na posteli nejsem sama. Otevřu oči a co nevidím? Tom si tu krásně spinká. To co hrálo , řve jak poblázněný budík a co jiného to může být než Tomův telefon. J:" Tome?" snažím se ho probudit. " Sakra to bude obtížný už jednou sem ho nemohla probudit". " No tak Tome vstávej!" Zakřičím na něj . T:" Mamii?? Co se děje?" J:" TOME!! " Vyletí z postele. Nahmatá telefon a zvedne ho. T:" Halooo?"Položí telefon na postel. Sbalí si všechny věci a maže do koupelny. "Děje se něco?" zeptám se ho.Odpovědi se ale nedočkám. Místo toho vyletí ve svém hoperském oblečení z koupelny a lítá po hotelovém pokoji.Nejspíš ho něco rozčílilo. To mi nedá, vylezu z postele a zabarikáduju mu vchod do koupelny. Netrvá dlouho a slyším klepání na dveře. "Niki prosím otevři..spěchám...". J :"Dokud mi neřekneš co se děje tak máš smůlu ..." Chvíli je ticho. T:"Bill ví , že jsem tady.." zaslechnu kroky, které míří pryč. Otevřu. "Cože?" Stojím jak opařená a vyjukaně na něj zírám. T:" Odjeli na konferenci beze mně.. to až zjistí fanynky tak se budou ptát kde jsem..a co můj chytrý bratříček řekne? "Nejspíš se teď někde tahá s mou ex..." Zabouchnu dveře. Stoupnu si k umyvadlu a hledím na sebe do zrcadla. "Niki promiň já to tak nemyslel..." Zamknu za sebou dveře. "No tak otevři... prosím..." Prosí mě Tom. Tak teda odemknu. Vejde dovnitř a okamžitě mě obejme.. "Promiň" J:" To je dobrý..". Políbí mě..Nijak se nebráním.. "Takové omluvy bych klidně brala pořád " řeknu mu. Tom se jen šibalsky usměje a já mu polibek vrátím...

Tokio Hotel

22. července 2010 v 12:50 | peggig |  Videa Tokio Hotel :o)

NYLON TV + TOKIO HOTEL

20. července 2010 v 12:03 | peggig |  Videa Tokio Hotel :o)

Objevují se další pomluvy o anorexii kolem Billa Kaulitze

20. července 2010 v 12:00 | peggig |  News :o]

Zpěvák Tokio Hotel vypadá hubeně na italském MTV programu.
Bill Kaulitz se vrátil a s ním i pomluvy o anorexii. Zpěvák Tokio Hotel, po velkém turné "Humanoid Tour" se objevil v televizi a zalarmoval mnoho fanoušků, když se objevil hubenější než kdykoli předtím.
Tom a Bill Kaulitzovi byli v italském programu "TRL On The Road", který pořádalo MTV v Itálii, aby představilo jejich poslední DVD.
Kostnatý zpěvák Tokio Hotel a jeho společníci z kapely odjeli do Catanie, aby představili svoje "Humanoid City Live", nahrávku z jejich posledního turné se všemi dobrými momenty v Backstage.
Na novém materiálu kapely je řečeno, že Tokio Hotel mají soutěž o rukavice Billa Kaulitze, které použil během turné a můžete je vidět na disku Humanoid. Kdokoli se zúčastní musí na svůj profil na MySpace a odpovědět na otázky kapele. Soutěž bude trvat do 7.srpna.
Rukavice zpěváka nejsou unikátní cena. První tři výherci obdrží video zprávu natočenou čtyřmi kluky z kapely.
Čtyři kluci z kapely budou porotci soutěže. Jejich prací bude vybrat jejich oblíbenou odpověď. "Nezáleží na tom, jaký je důvod pro jakou osobu, kterou si vyberou píseň, co kapela žádá je historie," odhaluje oficiální poznámka na MySpace nejznámější německé rockové kapely.

source (c) Lavozlibre