Nechci nevěru!Chci lásku! 15 díl

12. června 2010 v 14:55 | Peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
SOUTĚŽ
Přijela jsem na místo určení.V česku jsem opravdu už dlouho nebyla takže je mi to vzácné.Chybí mi ale ta krása Německa a ta výjimečnost. Prostě to tu je o něčem jiném. Když jsem dorazila na stanoviště soutěže nějaká blondýnka právě zpívala písničku od Tokio Hotel. "Aha fanynka" Pomyslela jsem si. "Jéé Nikol vy jste tady??" Otočím se kdo na mě mluví. Tam uvidím Billovu stylistku Sandru. J:"Sandro co vy tady?" S:" Já tady mám práci... dělám soutěžícím image" J:"Aha tak to abyste se pustila do práce.. jsem soutěžící " Usměju se na ni. Sandra se s radostí pustí do své práce. Zavede mě do stanu poblíž, kde má vše potřebné pro proměnu.
PROMĚNA
"Pááni..to koukám" Nikdy jsem si nemyslela, že by mi tohle slušelo. Jsem teď úplně jinej člověk. Mám prodloužené vlasy a obarvené na černo. Cítím se starší ale i víc cool. "Děkuju mnohokrát "poděkuju Sandře.Na sebe si dám stříbrné šaty s flitry a nějaké ty boty na podpatku.Jen co vylezu ze stanu hrne se ke mně nějaký kluk . K:"Ahoj můžu se s tebou vyfotit?" J:" Jasně.." BLIK ..K:"dik.." Nemáš zač..Páni..co dokáže udělat změna účesu.Už jsem na řadě tak jdu na podium.
"A NYNÍ TU MÁME OKOUZLUJÍCÍ ČERNOVLÁSKU..PEGGY..."Publikum mě přivítá potleskem. "Dííky mooc" Přijdu se slovy nahoru a začnu zpívat.Každý si mě fotí a zpívá semnou. Všichni si chtějí podat ruce a já si připadám jako v ráji.Vytáhnu si nějaké dvě holčí na podium a ty semnou zpívají. Když to nejmíň čekám muzika skončí.Tohle ale nebylo v plánu.Nevím vůbec co se děje. Netrvá však dlouho a rozezní se tóny písničky kterou moc dobře znám. Slyším první tóny kytary.. a zezadu vyjde Tom. Po chvíli se rozezní Billův hlas a vyjde na podium. Usměje se a zpívá Geisterfahrer. Gustav a Georg se na mě usmějí a já jim to vrátím. Fanynky křičí co jen to jde. Při druhé sloce mě Bill pobízí abych taky zpívala . Tak se teda přidám. Pustím se ho a jdu za Tomem.Ten se ke mě otočí s kytarou a usměje se. "Děkuju" Pošeptám mu. Teď mám sólo.Připadám si jako profesionální zpěvačka...která spolupracuje se světoznámou kapelou Tokio Hotel. Dohrají poslední tóny a fanynky brečí radostí, že vidí kluky. "Děkuju moooc" rozloučím se s publikem a chci odejít.."Moment moment..." Slyším Billa... "Máme pro vás dnes připravené ještě dva songy... a ten první je Heilig..." Tom mě donutí se vrátit na podium a dál zpívat.S Billem vytáhneme ještě pár fans na podium a děláme všichni fakt show...V dálce zahlídnu Davida Josta jak se usmívá.Jako další a poslední písničkou je Ich bin nicht ich... To už kluky nechám ať si užijí sami. Musím se připravit na další moji soutěžní písničku kterou je When I look at you . Teď je na řadě někdo jiný a já jsem v zákulisí s klukama. "Pááni tys valila!" Řekne mi Tom. Začnu se jen smát a jdu za ním. Tome promiň za to všechno..." T:" Ne to ty promiň choval jsem se jako hlupák...doufám, že s bráchou budeš aspoň šťastná " J:"Děkuju " obejmu ho. "Nechtělas být doufám lepší než jááá ??" Slyším vysmátého Billa jak jde za mnou. J:" Možná trochu.." B:" Drzoune" Políbí mě. "Co tu vlastně děláte?" B:" Přijeli sme tě podpořit..." "A MÁME TU OPĚT SOUTĚŽÍCÍ S ČÍSLEM 5887 KTEROU JSTE TAK RÁDI VIDĚLI. PŘIVÍTEJTE PEGGY"Jdu zase na podium. Tentokrát mám na sobě krásné bílé šaty a vlasy do drdolu.Sednu si za piano a začnu hrát a zpívat when i look at you. Zahlédnu kluky jak stojí kolem Davida Josta v davu fanoušků a pozorují moje vystoupení.

Dozpívám poslední sloku a všem poděkuju. Odejdu z podia.Mám zamířené kam jinam než ke klukům.Po cestě si rozpustím své dlouhé černé vlasy které mi letmo sahají až po zadek. "Užasné" Slyším jen nadšené slova od Davida Josta. J:"Děkuju Vám moc " Chytnu Billa za ruku. "Můžeš na slovíčko ?" B:"mm s tebou kdykoliv.." Místo pár slov mu ale vlepím pořádnýho hubana. B:" (začne se smát) Takové debaty s Tebou .. by se mi líbili častěji" J:" Začnu se jen smát a přitulím se k němu. Jsem ráda, že jsi tu..."Obejme mě a společně sledujeme probíhající poslední kolo zpívajících.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama