Nechci nevěru!Chci lásku! 14 díl

11. června 2010 v 20:34 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
Spala jsem asi 2 hodiny. Když se proberu Bill nikde.Asi šel domů. Pomyslím si. Vylezu z postele a jdu do obývacího pokoje.Tam vidím mámu s tátou jak si s ním povídají. Smějí se a jsou šťastní. Tenhle pohled dělá šťastnou i mě. "Dobré ráno" řeknu.Snažím se přijít na jiné myšlenky a tak si jdu sednout vedle Billa.Posadím se na pohovku a přitulím se k němu. Usměje se."No nic tak my teda půjdeme.."Řekne. J:"Kam se jde?" B:" Překvapení.." Chytí mě za ruku a vede do mého pokoje."Počkám než se připravíš.."Sedne si na postel a pozoruje mě. J:"Dobře" Hodím teda něco na sebe. Pročísnu vlasy a můžeme jít.
Celou cestu se držíme za ruce. Vše mi připadá jako bychom zase spolu chodili.Jako by se vrátil čas zpět a vše bylo tak , jak má být. Jdeme krásnými místy v Německu.Nejdřív jsme prošli nádherný rozkvetlý park.Vše kolem nádherně vonělo.Zelená stromů střídala barvy květin a keřů.Ta atmosféra kolem, mi vyčarovala zpět ztracený úsměv na tváři.Najednou přijdeme až na místo mě moc dobře známé. J:"Tady..tady jsme se poprvé dali dohromady.." B:" jo bylo to tady" podívá se na mě krásným upřímným pohledem. Most pod kterým teče proud řeky... a v dáli je vidět východ a západ slunce... na to se jen tak nezapomíná. "Je tu nádherně"Zasním se.Bill mě láskyplně obejme. "Je to tu nádherné stejně tak jako jsi nádherná pro mě ty.." zašeptá mi do ucha.Naše pohledy se sblíží a já ho políbím.Bill nechápe moji reakci ale nijak se ji nebrání.J:"Díky za všechno co pro mě děláš.." Polibek mi vrátí. B:" Niki a nechceš to semnou ještě zkusit?" J:" Myslíš že bych měla?" B:" To nevím..pokud chceš.." J:"3 hodiny po rozchodu s tvým bratrem?" B:" Co myslíš , že dělá on? hledá si náhradu.. znám ho" J:"aha.." B:" Takže?" J:" Druhá šance ?" B:"Druhá šance.." J:" No dobře dám ti ji..." .. B:"Juu děkuju". No paráda chodím zase s Billem Kaulitzem..paparazzi mají práci. Sedíme si na lavičce k sobě přitulení a já si začnu zpívat Living to love you od Sarah Connor. B:"Opravdu už by ses měla sejít s Davidem...Je škoda zahodit takový talent...". Kouknu na Billa. J:"Myslíš?" B:"Jo..zítra tě sám za ním zavedu a bude.."
O 14 DNÍ POZDĚJI
Ke klukům už tak často nechodím... od tý doby co se stalo s Tomem nemám potřebu tam chodit . Když už něco tak kluci přijdou za mnou a nebo někam jdeme. Setkala jsem se s Davidem Jostem a dohodil mi super kapelu. Dneska bych se s nimi měla poprvní vidět.Pomalu se chystám na domluvenou schůzku.Bill chtěl jít semnou.Prý mě ve 2 hodiny vyzvedne. Vůbec nevím jak to dopadne.Co vím je, že mě moc jeho fanynek v oblibě nemá protože spolu chodíme.Jednu dobu mi i chodili vyhružné dopisy a emaily. Paparazzi proflákli moji adresu.Bylo to obtížné období. Nějak jsem to ale zvládla.Musela jsem.Můj život je teď jiný. Za necelý měsíc mě čeká soutěž talentů.Rozhodla jsem se , že to zkusím ikdyž už třeba kapelu budu mít. Alespoň poznám nové lidi, které baví to co mě.Jediným problémem je , že se tato soutěž koná u nás v česku. Budu muset na 14 dní odjet. Bill zatím nic neví. Alepoň ne to, že se to odehrává v česku.Vybrala jsem si pár skladeb od Sarah Connor,Kelly Clarkson a skupiny Evanescence... Ještě přesně nevím pro co se rozhodnout, ale chci to zvládat všechno abych měla jistotu a zásobu písní kdyby si někdo vybral totéž.Sbalím si věci a razím do zkušebny,kterou mám poblíž.
Když přijdu na místo zasním se tou krásou kolem. Je to jen sice malá místnost, ale to piano uprostřed,kytara a bicí mě přivádí do 7 nebe. Vytáhnu notebook,vezmu kytaru a jdu si zazpívat první píseň.Spustím Nobodys home od avril lavigne. Když dozpívám Avril pustím si z notebooku muziku na Never Ever od Ciary... Začnu si tancovat a zpívat. V polovině písničky se ve dveřích objeví Tom. Nevnímám ho a dál si zpívám.T:"Nikol?" J:"Never ever love you " Podívám se na něj a vypustím ze svých úst.Posadí se do křesla poblíž.T:"Mohly bychom si jenom chvíli promluvit?" J:"Já s tebou nemám o čem mluvit " ..odseknu mu. T:" Prosim..." Mlčím.Proč bych ti najednou měla být dobrá? sám si mě ignoroval...Mlčení mu nedá...T:"Dobře jak myslíš.." Zvedne se a odejde. Z očí se mi okamžitě vyhrnou slzy.Sjedu po zdi a sedím v rohu místnosti. Ta rána uvnitř mého srdce stále bolí... Snažím se přijít na jiné myšlenky ale nejde to.Opět to už zase nedokážu.Z počítače začne hrát Desmod-Zhorí všetko čo mám. To mě rozbrečí ještě víc. Najednou mi přijde SMS.Mobil leží na stole,ale já nemám ani náladu a sílu jít a přečíst si to...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama