Bill Kaulitz Teen Star

14. června 2010 v 20:14 | Peggig |  News :o]
Bill Kaulitz - Teen Star:
Zpěvák kapely Tokio Hotel a dvojče kytaristy Toma Kaulitze, se narodil 1.září 1989 v Leipzigu, Německo. Je mladší než jeho bratr Tom o deset minut a i když jsou identická dvojčata, tak jejich vystupování jsou rozdílné vzhledem k jejich módnímu stylu: Bill se zajímá o rockový styl, zatímco Tom o styl hip-hopu.
V pěti letech se bratři objevili v německém filmu a o sedm let později si nechal Bill do obočí a jazyka dát piercingy. A to vše se svolením rodičů, Simone a Jorgem Kaulitzovými, kteří se rozdělili, když jejich synové byli sotva dětmi.
Ve 12 letech, Bill si nechal vytetovat na zadní stranu krku logo Tokio Hotel, které držel v tajemství, vzhledem k tomu, že měl naprosto liberální rodiče. Když mu bylo 18 let, tak si nechal udělat další tetování a to slovo "Freiheit 89" na jeho levou ruku.

Úspěchy:

V 2001, díky sázce se svým bratrem Tomem, Bill Kaulitz vstoupil do německé dětské soutěže "Kinder-Star-Search", kde děti imitovaly své oblíbené interprety a tak vystupoval s písní "It's Raining Men", kapela byla objevena v 2003 producentem Peterem Hoffmannem. Sony BMG nakonec podepsal smlouvu s Devilish a oni změnili své jméno na Tokio Hotel. Nicméně, krátce před vydáním prvního alba, Sony zrušil smlouvu. V 2005 to bylo Universal Music Group, kdo uzavřel smlouvu s Tokio Hotel a propracoval je do charakterů hvězd.
V 2008, na jejich "1000 Hotels" turné musel Bill na operaci s odstraněním cysty v krku, naštěstí byla operace úspěšná a trvalo mu pouze měsíc se uzdravit. V 2009 se rozhodnul, že změní svoji (lví) hřívu za černé a bílé dredy, a nyní to opět změnil na punk rockový mohawk. V naprosto všem, se stal naší teen star, která rozhodně bude pokračovat ve vydělávání dalšího úspěchu, většího než kterého dosáhnul.

Bill Kaulitz Trümper:
Věk: 20
Znamení: Panna
Oči: hnědé
Vlasy: i kdy jeho opravdová barva vlasů je světlá, nyní si je barvy na černo
Oblíbená zpěvačka: Nena
Kapely: Aerosmith, Stereophonics, Green Day, Coldplay a Kings Of Leon

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama