Bill a Tom: Čekání na tu pravou dívku

5. června 2010 v 19:30 | Peggig |  Rozhovory

Zničehonic, i když fanoušci ztratili svoje naděje, zprávy o tom, že Tokio Hotel přijedou do Bělehradu dosáhli ke všem. Populární dvojčata Bill a Tom nás dostali do svého plného programu, i když byli plní. Odpověděli na otázky, které rozhodně udělají srbské fanoušky šťastné.

Co byste vzkázali svým fanouškům v Srbsku?
Bill: Jsme opravdu velmi nadšení za tenhle koncert v Bělehradě a že máme šanci strávit nějaký čas s fanoušky tady. Vždy jsme se snažili dát našim fanouškům to nejlepší, naše produkce je na vysoké úrovni a vždy máme něco cool jako překvapení pro fanoušky.

Co je nejlepší a co je nejhorší na tom být v kapele?
Tom: Nejhorší je určitě Georgovo otravné hraní na basu a nejlepší je samozřejmě to, že potkávám všechny ty milé dámy po celém světě.
Bill: Našim největším snem je cestovat kolem světa a hrát muziku v naší kapele, žijeme tím. A když se to dá dohromady a stane se to realitou, tak tu není nic lepšího! Život by nemohl být lepší!

Vaši hudební hrdinové, když jste vyrůstali byli...?
Bill: Neměli jsme opravdu nějaké hudební idoly nebo někoho, ke komu se vzhlíželo. Když jsem byl dítě, tak jsem poslouchal hodně Davida Bowieho, ale v naší kariéře se snažíme vyhnout vlivům a děláme vždy vlastní věci.
Tom: Samozřejmě, že tu jsou interpreti, které máme rádi, jako například Aerosmith nebo Stereophonics, ale když se dává muzika dohromady - tak si držíme náš vlastní styl.

Jaké jsou vaše tři oblíbené písničky, které rádi slyšíte?
Tom: To je těžké, protože se to každý den mění. Ale na mém seznamu dnes je Empire state of mind od Jay-Z, Dude looks like a lady od Aerosmith a Looking for Freedom od Davida Hasselhoffa. S tím posledním si dělám legraci, je to vtip, okay?

Řekněte nám jedno ze svých tajemství?
Bill: Někdy se mi stane, že začnu brečet. Když sleduji smutný film, nebo když vidím, že je ubližováno zvířeti, hlavně psům. To mě raní. Pokaždé mě to zabíjí!

5 minut před tím, než vstoupíte na podium, co se děje za oponou?
Bill: Může to znít divně, ale pět minut před show jsme v zákulisí, chodíme v kruhu, jsme naprosto nervózní a vyděšení. A pár sekund než vyjdeme, tak se povzbuzujeme jako sportovní tým, protože máme před sebou hodně akce.

Vytvořili jste tuto kapelu skoro před deseti lety. Co byste vybrali jako váš nejvíc nezapomenutelný zážitek za celou kariéru?
Bill: Bylo tu hodně věcí, ale nikdy nezapomeneme, když náš první single Monsun vstoupil do hitparád jako číslo jedna, když jsme vyhráli první EMA a stejně tak dobu, kterou jsme strávili v Americe.
Tom: Nikdy nezapomeneme na koncert v Paříži, před půl milionem lidí pod Eiffelovou věží.

Jaké je tajemství k vašemu úspěchu?
Tom: Na to není žádný recept, formule nebo tajemství. Snažíme se být sami sebou a užíváme si práci. Uznáváme naše fanoušky a tím, že děláme nové písně je to nejlepší na světě, tím to je. Když vynecháme to, že vypadáme neuvěřitelně dobře.

S kým byste rádi spolupracovali?
Tom & Bill: Není k tomu moc co říct, je to jasné - Aerosmith!

Co si myslíte o Lady Gaga?
Bill: Je naprosto v pohodě! Dělá svoje věci, svoji práci, následuje svoje nápady a je naprosto jiná od ostatních.

Jmenujte pět věcí, které jsou pro vás kluci v pořádku.
Bill: Já to udělám! Moje rodina, moji přátelé, moji psi, můj bratr a moje kapela.

A láska? Jste zamilovaní?
Bill: Ne, nejsem, což je škoda, já to vím. Ale je to normální pro někoho jako já, který čeká na tu pravou. Může to čekání trvat trochu déle. Alespoň si to myslím.
Tom: No já jsem zamilovaný pořád, narozdíl od Billa. Jenom miluji každou noc jinou dívku.

Kde se vidíte za deset let?
Bill: Doufáme, že stále v Tokio Hotel stylu, stejně jako dnes - kapela, muzika, koncerty.

Kdybyste měli stroj času, kam byste šli?
Tom: Oh, já bych opravdu moc necestoval. Snažil bych se vrátit čas, když bych udeřil do špatného akordu naší písně Humanoid uprostřed koncertu!

Jakou Hollywoodskou krásku byste rádi viděli v novém Tokio Hotel videu?
Tom: To je cool otázka, ale stále bych si vybral - Jessica Alba nebo Megan Fox.

Komu byste věnovali novou píseň?
Bill: Naší mámě.

Tokio Hotel životní příběh - jak by se jmenoval?
Bill: Není konec dokud není hotovo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama