Červen 2010

G-Dragon

30. června 2010 v 20:28 | peggig |  Me :o)

BIGBANG - Haru Haru

28. června 2010 v 18:23 | peggig |  BiG BanG_!
protože nejvíc miluju tuhle písničku :-*


BIGBANG - MY HEAVEN avi

28. června 2010 v 18:19 | peggig |  BiG BanG_!

Thông tin về nhóm này - o skupiiněě

28. června 2010 v 18:15 | peggig |  X JAPAN

V roce 1982 Yoshiki (bubeník, pianista) a Toshi (zpěvák) založili power-metalovou skupinu, která se jmenovala X. Měli hodně problémů na jejich cestě za úspěchem, protože jejich tvrdý styl tehdy nikdo nechtěl slyšet, lidé na to neměli náladu vyjma pár, kteří měli rádi jen metal. Samo o sobě vypovídalo i jejich motto "Psychedelic Violence X Crime of Visual Shock" a progresivní texty, jako např. "I'll Kill You" nebo "Sadistic Desire". A o vzhledu ani nemluvě. V roce 1985 vydali svůj první single - "I'll Kill You" a následující rok vydali single "Orgasm". Rok poté, 1987, se přidali hide a Pata (kytaristi) a Taiji - asi nejlepší bassák, kterého Japonsko kdy mělo. Od téhle chvíle bylo na čas X kompletní.

1988 - rok jejich prvního alba "Vanishing Vision". Aby ho vydali, Yoshiki musel založit Extasy Records s penězi, které dostal od své matky po prodeji jejich rodinného obchodu. Avšak jim nepřineslo úspěch, ve který tak všichni doufali. Jelikož neměli tak dobré prostředky, "Vanishing Vision" má takový "syrový" zvuk - jednou se nahrálo a už se s ním nic nedělalo, nebyly peníze na lepší techniku, ale tenhle zvuk má v sobě kouzlo metalu z 80. let.
1989 - teď se to konečně povedlo. Druhé album "Blue Blood" (vydali ho Sony Records) dalo X dlouho očekávaný úspěch, najednou byli všude - v rádiu, v televizi, v časopisech, všude...

V prosinci začíná "Rose & Blood Tour".
1990 - v únoru znovu začíná "Rose & Blood Tour" a její finálové koncerty jsou v květnu.
1991 - 1. července je vydáno 3. album "Jealousy". V srpnu začíná "Violence in Jealousy Tour ~Yume no Naka Dake ni Ikite~" (žití jen ve snu)
V polovině prosince se Taiji od Yoshikiho dozvídá, že musí odejít.

1992 - a na vrchol 3 dny v Tokyo Dome. Vystoupit tam je ten největší úspěch. Bylo to od 5. až do 7. ledna, koncerty nazvány "Hametsu ni Mukatte" nebo v překladu "On the Verge of Destruction" a zároveň poslední koncert Taijiho jako člena X a poslední koncert X, jak jsme je doposud znali.

V srpnu téhož roku se jejich jméno mění na X Japan, protože když jeli nahrávat do Los Angeles tak tam už byla jakási americká "loser-band", která se tak jmenovala a která na tohle X, tedy X Japan, nikdy neměla a nebude mít.

Ve stejnou dobu se přidává nový basista, Heath.
1993 - X Japan mění nahrávací společnost a jsou pod Atlantic Records. První "single", který pod Atlantic Records vydali byla skoro půl hodinová písnička "Art of Life". Říká se, že je to jedna z jejich nejlepších nehledě na délku, má svůj vlastní příběh, který nikdy neomrzí a navíc pro nás cizince je napsána kompletně anglicky.
O nějakou chvíli později je vydán single "Tears", balada, kterou Yoshiki napsal pro svého zesnulého otce.

1994 - Yoshiki a Roger Taylor vydávají single "Foreign Sand". Tentýž rok je vydáno KiSS' tribute-album "KISS MY ASS". Yoshiki pro něj předělal "Black Diamond".
30. a 31. prosince se X Japan vrací do Tokyo Dome. Tam poprvé a naposled hrají "Art of Life", písnička sama o sobě je tak náročná, že hrát ji na 3-4 hodinových koncertech je moc vyčerpávající.

1995 - začíná "DAHLIA Tour". V těchto letech se X Japan trochu uklidnili, Yoshiki, hide, Toshi a Heath si nechali zkrátit vlasy, přestali si je, vyjma hideho, barvit a už nenosili tolik provokativní oblečení. hide si obarvil vlasy z červené na růžovou a jako jediný se pořád ještě oblékal, jak se mu zachtělo. K tomu z velké části přispěla jeho sólová kariéra, kterou započal albem "Hide Your Face" v roce 1993, protože měl pořád svůj styl a založil pro něj LEMONed Shop.

1996 - v listopadu je po dlouhé pauze vydáno album "DAHLIA". Pokračuje "DAHLIA Tour" a na samém konci prosince jsou v Tokyo Dome její poslední koncerty. DAHLIA Tour Final byl ten poslední, kde bylo ještě všechno "v pořádku".

A přichází rok 1997, rok velkých změn
20. dubna Toshi opouští X Japan. Říká, že už nemůže zpívat jejich písničky z "uměleckých a náboženských důvodů". Jeho manželka věří v jakýsi kult a obrátila ho k tomu, takže on pak X opustil a nechal za sebou svého nejlepšího přítele Yoshikiho a zničil tím jeho sen.

Po této události se X rozhoduje, jestli má pokračovat nebo skončit. A tak, s myšlenkou, že Toshi je nenahraditelný, se 22. září legendární X Japan rozpadá, nejvlivnější japonská skupina vůbec, která pomohla mnoha dalším jako Luna Sea nebo dnes známým Dir en grey.
Jejich poslední koncert, The Last Live, je opět v Tokyo Dome, 31. prosince 1997.

1998

2. květen
hide umírá

Okolo jeho smrti je mnoho spekulací, nikdo dodnes neví, jestli to byla sebevražda nebo nehoda. Policie to uzavřela jako sebevraždu i když to je dost nepravděpodobné. Rok 1998 mohl být pro hideho rok plný úspěchů, jednak debutu v Americe a Evropě se skupinou Zilch a jednak jeho sólová kariéra se skupinou Spread Beaver. Říká se, že písnička Pink Spider, kterou dokončil těsně před jeho smrtí a jejíž single byl vydán krátce po ní, je odkaz, poslední věta pro svět, že se loučí v roli růžového pavouka, který chce umět létat.

Ovšem toto je jen teorie, nic víc, a to samé platí o nehodě, ačkoliv se zdá více pravděpodobná. Tu noc hide oslavoval, ještě se svým bratrem Hiroshim a pár přáteli, hodně toho vypil a když byl hide opilý dělal často věci, kterých potom litoval. A také si na nic nepamatoval. Potom co se hide vrátil domů, nebo spíš když ho Hiroshi dovlekl domů, tak si šel nejdříve lehnout, ale potom někdy v noci musel vstát a jít do koupelny, ručník si omotal kolem krku a zavěsil ho na kliku od dveří. Možná to zní divně, ale kdyby vás bolel krk od házení hlavou na koncertech a měli byste okolo něj zavěšenou kytaru (a že jeho Fernandez jsou docela těžké) tak byste to možná taky udělali. Protože podobnou "masáží" se dá bolest zastavit, svaly se uvolní a hned je to o moc lepší. hide se to asi pokoušel udělat doma a nejspíš při tom usnul a když ho ráno našli, tak bylo už pozdě…hide zemřel při převozu do nemocnice, 2. května 8 minut před devátou hodinou ranní.

Jeho smrt změnila mnoho věcí. Kromě rodiny a příbuzných, tak nejvíc to zlomilo Yoshikiho, Taijiho a Patu. I když Taiji ho viděl naposledy v roce 1992 tak hide pro něj moc znamenal, v X byl jeho nejlepším přítelem a podporoval ho. Pata byl mimo X také ve skupině Spread Beaver, takže byl v kontaktu s hidem prakticky pořád. A Yoshiki, ten se přes tuto druhou ránu dostával skoro 10 let. Od té doby skoro vůbec nehrál na bubny, protože mu to připomínalo jeho sen, který byl v troskách a milovaného přítele, který byl pryč…

Yoshiki hned potom napsal pro něj písničku "Without You", včetně hudby a textu, ale nebyl tu nikdo kdo by ji zazpíval, protože Yoshiki si přál, aby ji zazpíval Toshi. Vydal ji, ale jen instrumentální, jen jeho piano a orchestr. Taiji pro hideho složil "Dear Friend" a věnoval mu celou první část jeho autobiografie, kde toho hodně píše o X a o tom, co všechno hide pro něj znamenal. Toshi pro hideho napsal písničku "Kimi wa Inaika", někdy pod titulem "Good-bye, hide".

Rok po hideho smrti vyšlo tribute-album "hide-tribute - SPIRITS", na kterém se podíleli jeho přátelé nebo skupiny, které hodně ovlivnil (např. Siam Shade).
Co se týče respektu, Marilyn Manson si obarvil vlasy na růžovo potom, co hide umřel a možná byl i na jeho pohřbu.

hide má pomník v prefektuře Kanagawa (protože byl narozen v Yokosuce) v Mirua Reien, ale, jak si přál, byl zpopelněn a jeho popel rozprášen v milovaném Los Angeles, na Santa Monica Beach.

2007

Yoshiki a Toshi se usmiřují a v listopadu se X Japan vrátí se singlem "Without You" a turné po USA. Je to šance pro západní fanoušky a pořádný odchod legendy, protože až do teď byla ta celá záležitost v podstatě nedokončená. Samozřejmě, hide je nenahraditelný, a jeho část bude hrát 10 různých kytaristů, protože to je 10 let co se X rozpadlo. Toshi sice říká, že nebude zpívat "násilné" písničky, takže už to prostě nebude tak jako dřív ani v tomto ohledu, a co víc, pro mnoho lidí to X, které milovali zemřelo s hidem 2. května 1998.

Boa Kwon

28. června 2010 v 18:11 | peggig |  BoA
Boa Kwon je korejská zpěvačka, která je úspěšná také v Japonsku. Má dva bratry a často vystupuje např. pod přezdívkami Boa, Quan Baoer nebo Quyen Bao Nhi.

Thông tin về nhóm này 8)) ( o skupině)

28. června 2010 v 18:04 | peggig |  TVXQ

DBSK (jinými názvy TVXQ nebo TVXfQ - což je akronym pro Tong Vfang Xien Qi, je kvinteto z Jižní Koreje. Tato chlapecká skupina byla vytvořena jednou agenturou s názvem SM Entertainment v roce 2003. V Jižní Koreji jsou znamí jako Dong Bang Shin Ki (DBSK) nebo Dong Bang Shin Gi. Později byli v Japonsku představeni jako Tohoshinki. Zkratka TVXQ je protejšek názvu přeložený do čínštiny, tato zkratka je používána pro všechny produkty a reklamy mimo Japonsko.

Hudební styl:
Původně jejich styl byl publikován jako -a capella- ale později se přesunuli na styl K-pop a J-pop (Korejský a Japonský). Jejich velký debutem je píseň "Hug" což byla označována za -bublegum píseň-, ale jejich následná píseň "The Way U Are" byla stylu Dance / R & B, byla kompletně stylizovaná a chorografický přispůsobená. Avšak jejich píseň na prvním albu "I Belive" byla spíše balada. Skupina uzavřela rok albem Chrismas Album. Vzhledem k jejich volnosti hudby v roce 2004, vykazovala skupina velkou univerzálnost ve velkém stylu.

Historie:
Každy z čelnů skupiny, vymyslel název skupiny. Jejich název vznikl pozdle souhvězdí Cassiopea, které má pět hvězd jako je členů kapely a písmena TVXfQ tvoří na klávesnici tvar tohoto souhvězdí. Návrh byly Oh Jang Yook Bu (pět visceras - což má být vnitřní orgán), Dong Bang Pae Bul, nakonec byly tyto názvy zamítnuty proto že byli v Hanja (korejské písmo) nevyhovující a neestetické.

Své první vystoupení učinili 26. prosince 2003 v průběhy přehlídky zpěvačky BoA. Zazpívali společně s BoA-ou (nebudu to skloňovat jde to špatně) píseň "Hug" a "O Holy Night". Po třech měsících debutová píseň "Hug" obsadí první příčky a skupina vydává první album Tri-angle.

V průběhu roku 2005 rozšíří svou kariéru i v Japonsku. Vydají další debutovou píseň "Stay with Me Tonight" a v průběhu roku přezpívanou debutovou píseň "Hug" do angličtiny. Dále vypustí do světa další singly "Somebody to Love" a "My Destiny" a v Koreji album "Rising Sun". Když má skupina tancovat na živém koncertě s propagací "Rising Sun" Hero si zraní nohu a tak nemůže tancovat a je nahrazen jiným tanečníkem. Chlapci si také zahráli v ruzných seriálech a dramatech například Nonstop 6 (Rainbow Romance) a hráli v divadle Banjun. Na konci roku dostávají ocenění za nejlepší klip k písni "Rising Sun". Dne 14. června byly DBSK a BoA označeni za PR mluvči za město Los Angels.

V roce 2006 mají své první turné, jeli do Malajsie, Thajska, Číny a Japonska. V tomto roce vydávají první album v Japonsku vydané s názvem "Herd, Mind and Soul". V tomto roce vyhráli i soutěž Thajsko Music Awards. Hity se staly písně "Sky" a "Miss You/'O'-Sei.Han.Gō". Na špičky se dostali se singly "Begin" a "The Fighting Spirit Of The East". Po těchto hitech se vrátili do Koreje aby stvořili třetí album s názvem "O-Jung.Ban.Hap." Toto album vydali 29. září 2006. Název odráží název písně, který má téma rozkladu a korupce. Poté uvedli píseň "Ballons", a "Get Me Some", později píseň "White Lie" všechny tyto písně skládal Xiah Junsu. Píseň "Ballons" má vyjadřovat o nevinosti v dětství. Taky v tomto roce hráli v divadelních hrách "X-man", "Heroine 6" a "Ya Shim Man Man". Hero Jaejoong stvárnil hrdinu Yunchun Micky a působil v komedii "MBC's Goldfish". Jejich DVD "All About TVXQ" se prodalo přes 100 000. V roce se odhalil veliký skandál zpěváha Hero-a, který zjistil že je adoptovaný.

Dostáváme se do roku 2008. V tomto roce skupina odhalí píseň "Purple Line" jehož skladatel dělal i předešlé písně "Rising Sun" a "O-Jung.Ban.Hap". Po těchto písních skupina pustí do světa další album s názvem "T". Poté další píseň s názvem "Kiss Shita Mama, Sayonara", kterou složili členové Micky Yuchun a Hero Jaejoong a svou vlastní verzi písně "LAST Angel" z alba "T". Po těchto písních přicházejí další písně "Beatiful You / Sennen Koi Uta", "Why Did I Fall In Love With You?"

Nejnovější píseň je píseň "MIROTIC", kterou uvedli 26. září 2008. Název složili Remee, Troelsen a Lucas Secon, který také napsal "Look Who's Talking Now" a debutové album Boa-y "Eat You Up" a KennyWormald, který pracoval s osobnostmi jakou jsou Justin Timberlake, Chris Brown a Christina Aguilera. Album "Mirotic" je nyní nejprodávanější album roku 2008 v Koreji.

Členové:
Prvním členem byl Kim Junsu, ve věku 12-ti let, jeho debutové jméno je Xiah Junsu a umělecké jen Xiah. Poté přišel Jung Yungo, který se do skupiny dostal přes tančení soutěže, debutové jméno je Yun Ho a jeho umělecké jméno je U-now. Dalé tu máme Kim Jaejoong, debut je Youngwoong Jaejoong ale umělecké jméno je jméno Hero. Dále Shim Changmin, jako debutové jméno Choikang Changmin a umělecké Max, v korejštině Choikang znamená "nejmocnější". Rok před prvním debutem se přidal poslední člen Park Yoochun debutové jméno Micky Yoochun a umělecké jen Micky.

Sólové činnosti:
Xiah - má sólo v písni "Betiful Thing" což je OST k drama Vacation, složil "White Lies", složil a zpíval "My Page", složil sólo "Rainy Night" a napsal text k písni "Picture of You", která zazní v albu MIROTIC.

Micky - napsal píseň "Space", tvořil i své sólo v písni "Fox Rain", psal text pro píseň "Holding Back The Tears", napsal text a zazpíval sólo k písni "My Girlfriend", debutoval hudební video "Let Girl", složil píseň "Kiss" s Hero-em a složil píseň "Love Love Pa".

Hero - zpíval píseň "Greeting" OST drama A Millionaire's First Love, spolupracoval s The Grace na písni "Just for One Day", psal text k písni "Kiss" s Micky-m, sólově zpíval píseň "Forgotten Season" což je předělávka z původní písně Lee Yong a je jako 11 píseň na albu MIROTIC, psal text refrénu k písni "Wrong Number", hraje v teledrama "Heaven's Postman" a složil píseň "Do Not Cry my Lover".

Max - napsal píseň "Evergreen", text písně "Wild Soul" a "TRICK" a napsal korejský text pro píseň "Love in the Ice".

U-know - před skupinou tancoval se zpěvačkou Dana, pomohl s písní "Spokesman" nazpíval sólo "Crazy Life", napsal text písně "Wrong Number" z alba MIROTIC a text písně "Love after Love" z alba Rising Sun.

Xiah
Stage jméno: Xiah Junsu
Pravé jméno: Kim Junsu
Právní narozeniny: 1. ledna 1987
Reálné narozeniny: 15. prosince 1986
Místo narození: Gyeonggi (Jižní Korea)

Micky
Stage jméno: Micky Yoochun
Pravé jméno: Park Yoochun
Datum narození: 4. června 1986
Místo narození: Soul Jongno (Jižní Korea)

Hero
Stage jméno: Youngwoong Jaejoong
Rodné jméno: Han Jaejoon
Přijaté jméno: Kim Jaejoong
Datum narození: 26. ledna 1986
Místo narození: Gongju (Jižní Korea)

Max
Stage jméno: Choikang Changmin
Skutečné jméno: Shim Changmin
Datum narození: 18. února 1988
Místo narození: Soul (Jižní Korea)

U-now
Stage jméno: U-now Yunho
Skutečné jméno: Jung Yunho
Datum narození: 6. února 1986
Místo narození: Gwangju (Jižní Korea)

Thông tin về nhóm này :o)) ( O skupině )

28. června 2010 v 18:00 | Peggig |  Super Junior_!

Super Junior jsou aktuálně jedni z nejpopulárnějších umělců v Koreji, a jsou výtvorem jedné z největší zábavních společnodti v Koreji, totiž SM Entertainment. Debutovali 6. Listopadu 2005 na populární Korejské hudební šou, SBS Inkigayo, s písní "Twins".

13 členů této skupiny je známo pro své odlišné indiviuální dovednosti na které se specializují v různých oblastech zábavního průmyslu. Před jejich debutem, ve skutečnosti, většina členů byli (a ještě jsou) herci, MCs, models, atd. Skupina se skládá z (od nejstaršího k nejmladšímu) leader Leeteuk, Heechul, Hankyung (nebo Han Geng, jediný Čínský člen nalezený přes SM casting v Číně), Yesung, Kangin, Shindong, Sungmin, Eunhyuk, Donghae, Siwon, Ryeowook, Kibum a Kyuhyun (Poslední zmíněný byl přidán do skupiny na počátku jejich činnosti při singlu U, v Květnu 2006).

Mají doposud vydané jedno album, jeden singl asi 3 OST singly, 2 zvláštní singly (KRY a TROT), letní singl SM, zimní singly SM a singl společný s Dong Bang Shin Ki. V současné době pokračují se svými individuálními aktivitami, vystupují na společných koncertech a chystají je k vydání druhého alba.

Ocenění: SBS Inkigayo Mutizen Song (June 25, 2006 - U) M.net M!Countdown 1st (July 6, 2006 - U) SBS Inkigayo Mutizen Song (July 9, 2006 - U) SBS Inkigayo Mutizen Song (July 16, 2006 - U) M.net M!Countdown 1st (July 20, 2006 - U) SBS Inkigayo Mutizen Song (August 20, 2006 - Dancing Out) M.net M!Countdown 1st (August 31, 2006 - Dancing Out) 13th Korean Television Arts Festival - Group Award (October 31, 2006) 7th Korean Visual Arts Festival - Photogenic Award (November 8, 2006) 2006 MKMF Awards - Best New Group (November 25, 2006) 2006 MTV Seoul Gayo Daesang Awards - Best New Group (December 1, 2006) 2006 KBS Golden Disk Awards - Best New Group (December 14, 2006) 2006 SBS Gayo Daesang - Best New Group (December 29, 2006) 2006 Thailand Seed Awards - Best new Group of Asia (January 31, 2007)

Official MV(s): Twins (Knock out) [2005] | show me your love (with 東方神起 TVfXQ) [2005] | Miracle [2006] | 꼬레 아리랑 (with AAVV, World Cup) [2006] | U [2006] | 태양은 가득히 (Red Sun) (feat. SM TOWM) [2006] | Dancing Out [2006] | Snow Dream (feat. SM TOWN) [2006] | 한 사람만을 (Super Junior K.R.Y.) [2006]

LEETEUK
Pravé jméno: Park Jungsu
Jevištní jméno: Lee teuk (oficiálně) | Eeteuk (neoficiálně)
Čínské jméno: Li Te
Datum narození: 1.Červenece 1983
Výška: 178 cm
Váha: 59 kg
Krevní skupina: A
Záliby: piano, skládáni hudby, poslouchání hudby, zpívání, going online
Casting: Starlight Casting System 2000
Poprvé na veřejnosti: 2000 MBC "All About Eve"

HEECHUL
Pravé jméno: Kim Heechul
Jevištní jméno: Heechul
Čínské jméno: Xi Che
Datum narození: 10. Července 1983
Výška: 179 cm
Váha: 60 kg
Krevní skupina: AB
Záliby: psaní básní, pasní pohádek, počítačové hry, kresba komiksu
Casting: Starlight Casting System 2002
Poprvé na veřejnosti February 2005 KBS "Banolim 2"

HAN GENG
Pravé jméno: Han Geng
Jevištní jméno: Hankyung
Čínské jméno: Han Geng
Datum narození: 9. Února 1984
Výška: 181 cm
Váha: 66 kg
Krevní Skupina: B
Záliby: Tradiční čínský balet, balet, počítačové hry
Casting: H.O.T. CHINA Audition Casting 2001
Poprvé na veřejnosti: May 2005, Fashion Show F/W general idea by Bum Suk

YESUNG
Pravé jméno: Kim Jongwoon
Jevištní jméno: Yesung
Čínské jméno: Yi Xing
Datum narození: 24. Srpna 1984
Výška: 178 cm
Váha: 64 kg
Krevní skupina: AB
Záliby: zpěv, poslouchání hudby, sport, čtení, watching movies
Casting: Starlight Casting System 2001
Poprvé na veřejnosti: November 1999, Chunan Gayoje Gold Statue

KANGIN
Pravé jméno: Kim Youngwoon
Jevištní jméno: Kang-In (Official)
Čínské jméno: Jiang Ren
Datum narození: 17. Ledna 1985
Výška: 180 cm
Váha: 70 kg
Krevní skupina: O
Záliby: watching movies, zpívání, sport (bojová umění), plavání
Casting: 4th SM Youth Best Selection Best Outward Appearance 1st place 2002
Poprvé na veřejnosti: May 2002, SBS "A Man And A Woman"

SHINDONG
Pravé jméno: Shin Donghee
Jevištní jméno: Shindong
Čínské jméno: Shen Dong
Datum narození: 28. Září 1985
Výška: 178 cm
Váha: 90 kg
Krevní skupina: O
Záliby: watching comic movies, gag, tanec
Casting: 9th SM Youth Best Selection Best Comedian 1st place, Wholeness Compensation 2005
Poprvé na veřejnosti: July 2002, Goyangsi Yout Dance Part Daesang/Compensation

SUNGMIN
Pravé jméno: Lee Sungmin
Jevištní jméno: Sungmin
Čínské jméno: Cheng Min
Datum narození: 1. Ledna 1986
Výška: 175 cm
Váha: 57 kg
Krevní skupina: A
Záliby: Čínská bojová umění, watching movies, playing musical instruments
Casting: 1st SM Youth Best Selection Best Outward Appearance 1st place 2001
Poprvé na veřejnosti: August 2005, MBC "Sea of sisters"

EUNHYUK
Pravé jméno: Lee Hyukjae
Jevištní jméno: Eunhyuk
Čínské jméno: En He
Datum narození: 4 Dubna 1986
Výška: 176 cm
Váha: 58 kg
Krevní skupina: O
Záliby: Tanec (moderní jazz), sport, poslouchání hudby
Casting: Starlight Casting System 2000
Poprvé na veřejnosti: 2000 Goyangsi Youth Dance Business Contest Gold Statue

DONGHAE
Pravé jméno: Lee Donghae
Jevištní jméno: Donghae
Čínské jméno: Dong Hai
Datum narození: 15. Října 1986
Výška: 175 cm
Váha: 60 kg
Krevní skupina: A
Záliby: Tanec, sport, zpívání, watching movies
Casting: 3rd SM Youth Best Selection Best Outward Appearance 1st place, Wholeness Compensation 2001
Poprvé na veřejnosti: November 2005, SBS "Shin DongYop's There Is There Isn't" panel

SIWON
Pravé jméno: Choi Siwon
Jevištní jméno: Siwon (oficiálně) | Shiwon (neoficiálně)
Čínské jméno: Shi Yuan
Datum narození: 10. Února 1987 | Skutečný: 7. Dubna 1986
Výška: 183 cm
Váha: 65 kg
Krevní skupina: B
Záliby: zpěv, tanec, watching movies, Taekwondo, (čínština) hraní na bubny
Casting: Starlight Casting System 2003
Poprvé na veřejnosti: říjen 2003, DANA MV "WHAT IS LOVE"[/size]


RYEOWOOK
Skutečné jméno: Kim Ryeowook
Jevištní jméno: Ryeowook
Čínské jméno: Li Xu
Datum narození: červen 21, 1987
Výška: 173 cm
Váha: 58 kg
Krevní skupina: O
Záliby: zpěv, skládání hudby
Casting: CMB Youth ChinChin Festival Popular Reward 2004
Poprvé na veřejnosti : June 2004, MBC "Starry Night" Contest 1st Place

KIBUM
Skutečné jméno: Kim Kibum
Jevištní jméno: Kibum
Čínské jméno: Ji Fan
Datum narození: 21. Srpna 1987
Výška: 179 cm
Váha: 58 kg
Krevní skupina: A
Záliby: profesionálni zpěv
Casting: Starlight Casting System 2002
Poprvé na veřejnosti: April 2004, KBS "April Kiss" TV Series

KYUHYUN
Pravé jméno: Cho Gyuhyun (oficiálně)
Jevištní jméno: Gyuhyun (oficiálně) | Kyuhyun (neoficiálně)
Čínské jméno: Kui Xian
Datum narození: 3. Únota 1988
Výška: 180 cm
Váha: 68 kg
Krevní skupina: A
záliby:-
Casting: Chin Chin Singing Competition, 3rd place
Poprvé na veřejnosti: "New Single Jacket Photoshoot" - news on television.

Thông tin về nhóm này (O Skupině )

28. června 2010 v 17:52 | Peggig |  BiG BanG_!

Big Bang je korejská skupina složená z pěti nadaných mladých tanečníků a zpěváků (rapperů). Skupina se zaobírá hlavně hip-hopem, popem a částečně rapem. Samozřejmě svá vystoupení oživují tancem s dokonalými choreografiemi. Skupina je pod korejskou společností YG Entertainment, odkud můžete znát i Se7ena. To ale není všechno, mají podepsanou smlouvu i s japonskou společností Universal Music Japan.

Před hlavním debutem Big Bang měl každý ze členů určité zkušenosti a stupeň popularity v tomto odvětví. Leader G-Dragon a hlavní zpěvák Tae Yang už od svých třinácti let pod YG Entertainment vystupovali jako GDYB (YB proto, že pravé jméno Tae Yanga je Young Bae). T.O.P byl velmi známý underground hip-hop rapper, zatímco Seung Ri byl poprvé představen do televizního (hudebního, atd…) světa přes show Let's Cokeplay Battle Shinhwa.

Když se kluci dali dohromady, byli připraveni k debutu. Jejich oficiální debut však předcházel jedenácti dílný dokument, který vydala televizní net-síť M-net. Dokument ukazovat záběry z jejich tréninků a zkoušek a prostě pozadí skupiny. Prvních šest dílů ukazovalo divákům individuální pozadí členů a jejich motivaci k tomu, aby se stali zpěváky (šest dílů proto, že když začínali, tak měli 6 členů, ale Yang Hyun Suk pak nebyl vybrán, při nějaké deváté episodě, jako člen Big Bang). Dokument zobrazoval těžký proces příprav, kde představovali jejich taneční a pěvecké schopnosti.

Tento dokument pomohl skupině získat uznání ještě před tím, než by něco vydali. K debutu a všemu ostatnímu patří i výběr jména. Bylo tu mnoho návrhů jako třeba "Apex", "Stump" nebo i "Diamond", později se dohodli na jménu "BIG BANG". Na oslavu všeho toho zařizování dal každému ze členů zakladatel a ředitel YG Entertainment, Jang Hyun Suk, vlastní přívěšek. Big Bang měli svůj debut na YG Family koncertě, který se konal 19.srpna 2006 v Gymnastics Arena v Seoul Olympic Park.

Před vydáním jejich prvního alba vydala skupina tři singly v rozmezí několika málo měsíců. První singl "The First Single Album" vydali 29.srpna 2006 s hitem "This Love", což je remake songu od amerického zpěváka Maroon 5 a v srpnu se ho prodalo 17 159 kopií, samozřejmě, později se prodejnost rapidně zvětšovala. Dalším singlem byl singl s názvem "V.I.P", který byl vydán 28.září 2006 a v tom měsíci se ho prodalo 32 503 kopií. Další měsíc, 22.listopadu 2006, vydali třetí singl s názvem "B I G B A N G 0 3".

Později v tomto roce byl vytvořen oficiální fanklub Big Bang. Nese název "V.I.P" jako odezva na jejich druhý singl.

Na konci prosince 2006 (přes Vánoce a Nový rok) Big Bang konali jejich první koncert "The Real". Koncert byl velkolepý a Big Bang se na něj tvrdě připravovali, skoro bez přestávky na spaní. Určitě to musela být velká show! Také vydali videoklip k jejich songu "My Girl", kde vlastně figuruje Tae Yang jako sólista.

Následující měsíc, tedy leden 2007, vydali první album "Since 2007", které bylo vlastně kompilací songů z jejich předchozích singlů a prodalo se 48 009 kopií.
Dne 8. února 2007 Big Bang vydali jejich první live album nazvané "1st Concert Live Album - The Real". Od května do června roku 2007 skupina konala jejich první národní turné v Koreji, s titulem "Want You". S turné byli v pěti městech a to: Incheon, Daegu, Changwon, Jeonju a Busan.

I když skupina byla poměrně mladá, členové se dali i na svou vlastní dráhu. Ve skupině působili samozřejmě dál, ale k tomu měli mimoskupinové aktivity. Například hlavní zpěvák Tae Yang vydal v září 2007 sólo singl. Následoval ho T.O.P (Tempo), který si zahrál v drama "I am Sam" a byl také součástí Red Roc's hudebního videoklipu pro "Hello", kde si oholil vlasy. Ostatní členové se také pustili do nahrávání různých songů. Dae Sung vydal 15. října 2007 digitální song "Now, Us". G-Dragon byl součástí "So in Love Part 2" a Tae Yang zase songu "I Should've Loved You Only a Little", oba tyto songy jsou od renovovaného korejského umělce Kim Jo Han.

Po sólové činnosti se zase dali dohromady, aby vydali jejich první mini-album v srpnu roku 2007. Mini-album bylo pojmenováno "Always". Všechny písně a písně na album napsal sám G-Dragon a určitě musel mít radost, když od fanoušků a kritiků vzešli jen samé pozitivní komentáře. Chvála padla hlavně na písničku "Lies", kterou G-Dragon nejdříve plánoval pro sebe, ale pak se rozhodl, že ji nazpívají se skupinou. Tato písnička jim přinesla velký vzestup, byli s ní na prvních místech a to po mnoho týdnů. Big Bang pak odjeli na Hawaii a natočili tam klip pro písničků "Always" z tohoto mini-alba, klip byl vydán v listopadu 2007. Toto mini-album celkově přineslo Big Bang mnoho slávy, dostali mnoho cen zahrnující například "Nejlepší chlapecká skupina" a "Píseň roku".

Po tomto úspěchu Big Bang prohlásili, že vydají v listopadu nové oficiální album, ale bylo vydáno další mini-album, tentokrát s názvem "Hot Issue". S tímto mini-albem tu byl další úspěch a to s písničku "Last Farewell", která se vyšplhala na první místa v různých internetových žebříčcích. Tento konec roku také přinesl další, druhý, koncert. Tento se nazýval "Big Bang is GREAT" a konal se 28.-30. prosince. Lístky k tomuto koncertu byli vyprodány do 10 minut. Bohužel jeden ze členů byl hospitalizován z vyčerpání a zranění, takže se pozastavily všelijaké propagační akce. Pro první týden nového roku, 2008, byly tedy aktivity pozastaveny a to způsobilo velkou poptávku po jejich doteď vydaných materiálech.

Rok 2008 byl symbolem pro to, aby se Big Bang dostali i jinam. Jelikož byli velmi úspěšní, vydali pro Japonsko album s názvem "For the World", kde byli samozřejmě písně z předchozích vydání. Všechny jejich songy byly znovu nahrané v angličtině. Album se vyšplhalo na čtrnácté místo v Oricon chart a nakonec i na desáté. 28. a 29. března konali Big Bang jejich vlastní koncert v JCB Hall v Tokyo Dome City. Pak skupina vydala další mini-album s názvem "With U" a to na konci května. Kromě titulní písně se na tomto mini-albu objevili i starší hity jako "Last Farewell" a "This Love", tentokrát ale v angličtině. Také sólová písnička od Tae Yanga se tu objevila a byla nazpívána do japonštiny.

Po návratu do Koreje se zase členové rozdělili pro své sólové aktivity. Zatímco nejmladší člen skupiny Seung Ri se zkoušel začátkem roku uplatnit v divadle v muzikálu "Sonagi" (založeném na populární, klasické novele) a také si zahrál v jeho prvním filmu "Why did you come home?", Tae Yang konečně vydal jeho sólové mini-album "Hot". Namísto toho, G-Dragon strávil hodně času skládáním písní a spoluprácí s jinými umělci, jako třeba spolupráce s Uhm Jung Hwa na jejím album "Disco". Ani Dae Sung nezůstal pozadu a vydal digitální singl "Gwisoon, Look at Me". I T.O.P pracoval na své sólové kariéře a spolupracoval s mnoha různými umělci. Vystupoval v mnoho úžasných singlech jako "I'm Sorry" od Gummy, "Disco" od Uhm Jung Hwa a "I Only See You" od Zia.

8. srpna 2008 vydali další mini-album s názvem "Stand Up". Jako u předchozích alb, G-Dragon skládal a psal slova písní, složil všechny songy kromě písně "A Good Man", kterou složil T.O.P. Toto mini-album jim přineslo snad největší úspěch ze všech. Song "Haru Haru (Day by Day)" se udržel nějakých 6 týdnů na prvním místě v žebříčcích, což je hodně velký úspěch.

6. října 2008 Big Bang vydali nové album "Number 1". Bylo to japonské album a 22. října se vyšplhalo na třetí místo v Japan Oricon Daily album chart.

Pár měsíců po vydání "Stand Up" a "Number 1" vydala skupina další album a to s názvem "Remember". Album obsahovalo songy z jejich minulých alb, ale byly zremixované nebo přezpívané. Toto album obsahuje samozřejmě i nové písně jako třeba "Sunset Glow", tato píseň byla předělána mnoha jinými umělci. Album obsahuje taky sólo písničku Seunga Riho "Strong Baby". V roce 2008 samozřejmě taky konali turné jako třeba "Global Warning", a nebo "Stand Up". Aktivity k tomuto albu ještě stále pokračují a album je zase velmi úspěšné.

Big Bang vystupují taky v mnoha reklamách a fotí různé fotky pro časopisy a nebo promo fotky na oblečení a tak dále...

Kaulitz Twins by Me

20. června 2010 v 9:14 | Peggig |  Me :o)


OK! č.1012 (Čína)

18. června 2010 v 19:46 | Peggig |  Magazines 2010

Help Music Award 2010 - Bill daruje pro charitu

18. června 2010 v 19:42 | Peggig |  News :o]

Tokio Hotel náhrdelník Billa Kaulitze
Je nám velkým potěšením, že můžeme oznámit, že Bill Kaulitz z Tokio Hotel se zúčastní aukce se svým dlouhodobě nošeným, oblíbeným náhrdelníkem, který mu přinesl hodně štěstí na Help Music Award.

Tokio Hotel Den na Last.fm!

14. června 2010 v 20:21 | Peggig |  News :o]

Fanoušky z polských stránek o Tokio Hotel - Official Polish Tokio Hotel Fanclub & THTeam.pl se rozhodli na tom, že vytvoří mezinárodní projekt jménem - "TOKIO HOTEL DEN", oficiální profil může být nalezen na last.fm. Co se chce dosáhnout s touto akcí a co bude obsahovat? 26.června, Tokio Hotel se všichni shromáždí na profilu akcí na last.fm, a budou poslouchat JENOM píseň z Tokio Hotel nejnovějšího alba Humanoid, což jim vysoce zvýší statistiky poslechnutých písní!
Co můžete udělat, abyste se zúčastnili? Nejdřív ze všeho musíte mít účes na last.fm. Jestli nemáte, tak si jeden můžete zdarma zařídit na last.fm! Potom musíte instalovat "Scrobbler", který můžete najít zde Scrobbler download; taky musíte mít Winamp nebo Windows Media Player na svém počítači. A to je celé!
Jestli máte nějaké otázky nebo pochyby tak napiště Jumbie na jejích www.formspring.me/Jumbiena nebo na email Fanklubu: fan@tokiohotel-fanclub.pl!

10 věcí, za které vyhodit peníze

14. června 2010 v 20:17 | Peggig |  News :o]

I když jsme v dobách krize, jestli máte extra peníze, tak pro vás máme návrhy, za co je utratit. Ty nejojedinělejší věci, které se prodaly přes internet a ty, na které ještě máte čas si koupit.

[...]

2. Střecha autobusové zastávky Tokio Hotel

Když Kaulitz dvojčata chodila do školy, tak by si nikdy nemysleli, že autobusová zastávka, u které čekali na autobus se bude o několik let později prodávat.

Bill Kaulitz Teen Star

14. června 2010 v 20:14 | Peggig |  News :o]
Bill Kaulitz - Teen Star:
Zpěvák kapely Tokio Hotel a dvojče kytaristy Toma Kaulitze, se narodil 1.září 1989 v Leipzigu, Německo. Je mladší než jeho bratr Tom o deset minut a i když jsou identická dvojčata, tak jejich vystupování jsou rozdílné vzhledem k jejich módnímu stylu: Bill se zajímá o rockový styl, zatímco Tom o styl hip-hopu.
V pěti letech se bratři objevili v německém filmu a o sedm let později si nechal Bill do obočí a jazyka dát piercingy. A to vše se svolením rodičů, Simone a Jorgem Kaulitzovými, kteří se rozdělili, když jejich synové byli sotva dětmi.
Ve 12 letech, Bill si nechal vytetovat na zadní stranu krku logo Tokio Hotel, které držel v tajemství, vzhledem k tomu, že měl naprosto liberální rodiče. Když mu bylo 18 let, tak si nechal udělat další tetování a to slovo "Freiheit 89" na jeho levou ruku.

Úspěchy:

V 2001, díky sázce se svým bratrem Tomem, Bill Kaulitz vstoupil do německé dětské soutěže "Kinder-Star-Search", kde děti imitovaly své oblíbené interprety a tak vystupoval s písní "It's Raining Men", kapela byla objevena v 2003 producentem Peterem Hoffmannem. Sony BMG nakonec podepsal smlouvu s Devilish a oni změnili své jméno na Tokio Hotel. Nicméně, krátce před vydáním prvního alba, Sony zrušil smlouvu. V 2005 to bylo Universal Music Group, kdo uzavřel smlouvu s Tokio Hotel a propracoval je do charakterů hvězd.
V 2008, na jejich "1000 Hotels" turné musel Bill na operaci s odstraněním cysty v krku, naštěstí byla operace úspěšná a trvalo mu pouze měsíc se uzdravit. V 2009 se rozhodnul, že změní svoji (lví) hřívu za černé a bílé dredy, a nyní to opět změnil na punk rockový mohawk. V naprosto všem, se stal naší teen star, která rozhodně bude pokračovat ve vydělávání dalšího úspěchu, většího než kterého dosáhnul.

Bill Kaulitz Trümper:
Věk: 20
Znamení: Panna
Oči: hnědé
Vlasy: i kdy jeho opravdová barva vlasů je světlá, nyní si je barvy na černo
Oblíbená zpěvačka: Nena
Kapely: Aerosmith, Stereophonics, Green Day, Coldplay a Kings Of Leon


Zápis u Tokio Hotel

14. června 2010 v 20:13 | Peggig |  News :o]
Zápis u Tokio Hotel
V St.Regis přebývají čtyři mladí ďáblové: dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi, Gustav Schäfer a Georg Listing. Dnes večer neodpočívají v Tokiu, ale v palácovém hotelu ve vzdálené části Orchard Road. Kdysi bývali doma v Německu známí jako Devilish, čtyřka se ovšem rozhodla rozšířit a tak si získali srdce teen pop-rock fanoušků po celém světě s novou identitou, jako Tokio Hotel.

Rozpoutaný upír
Všichni v černém, Bill sedí na viktoriánské pohovce; jeho účes se zvedá nad jeho kolegy z kapely. Vypadá protáhle jako samurajův meč - ostrý a úzký, k tomu všemu se svýma dlouhýma nohama. Jeho zář vyvolává pozornost, jako kdyby to byla nápověda, abychom nedávali banální otázky. Vina se dává černým očním stínům a jeho bohaté řasence; čímž vypadá velice striktně. Ale jakmile se téma mění k upírům, nebezpečí klesá pryč a rostoucí úsměv se mu objeví na tváři.
Bill má rád upíry od velmi mladého věku. Na Halloweenské párty se převléknul z obyčejného kluka na upíra. Od té doby začal experimentovat s Gothickou módou a make-upem. I teď, když je obdivován jako rocková hvězda miliony Tokio Hotel fanoušků, Bill, 20, se nestydí za to, že má rád fantasy trháky jako Twilight. Takže, kdyby mu byla nabídnuto hrát ve filmu upíra, tak zvolil by si hrál dobrého nebo zlého? "Rád bych hrál zlého upíra. Myslím, že to je víc cool," říká. Uznává, že je to ohavné chování, které zlí upírové mají, které ho zároveň přitahuje. Všichni v místnosti se smějí. "U filmů je více cool být někdo naprosto odlišný, zkusit něco jiného," vysvětluje.

Módní kolekce od Billa?
Ale Bůh ví, jak dlouho budou muset fanoušci čekat, než ho uvidí na velkých plátnech. V tuhle chvíli kapela se soustřeďuje jenom na muziku. "Vždy budu dělat muziku," Bill říká. Tom, kytarista, potvrzuje bratrův pohled; "Myslím, že jsme talentovaní v muzice a v ničem jiném." Na opačné straně pohovky sedí Gustav, 21, buclatý bubeník a Georg, 22, dlouhovlasý basista, kteří kývají v souhlasu. Nicméně, Bill nepopírá, že kdyby měl možnost se věnovat něčemu novému, tak by na tom seznamu rozhodně byla móda. "Něco s módou by bylo cool," říká. "Mám ráda Dana a Deana z DSquared2...Mohl bych dělat něco takového v budoucnosti." Bill byl modelem pro dvojčata z této značky při jejich Pánské kolekci Zima/Podzim 2010 v Miláně.

Rebelové s důvodem
Tokio Hotel mají postoj; záleží na tom, jak se na to díváte, můžete je buď uznávat nebo ne. V patnácti letech již věděli, co hudebně chtějí pro svoji kapelu, Devilish. Dospělí u jejich předchozí nahrávací společnosti, Sony BMG Německo, jim chtěli říkat, co dělat a co pro ně bylo nejlepší, ale odmítli nějaké takové rady. Narozdíl od ostatních došli k nahrávací společnosti s již hotovým albem; nechtěli žádné stylisty ani skladatele na písně. "Produkovali jsme album a dělali si všechno ostatní sami, když jsme podepsali smlouvu," Tom říká. S tím byli jejich bývalí šéfové nespokojeni. "Nevěřili nám a nemysleli si, že máme potenciál na to, abychom byli úspěšní," odhalil Bill. "Tak nás vyhodili." Ale jejich stálá důvěra v talenty se vyplatila, když Universal Music Německo s nimi podepsalo v 2005 smlouvu.

"Hotel" expanze
Za jejich debutové německé album, Schrei (kde má Bill ještě před pubertální hlas), obdrželi IFPI Platinum Europe Award o rok později v 2006. Cena, kterou obdrží úspěšní Evropští interpreti, kteří obdrží prodej přes jeden milion kopií za jejich alba v Evropě. V 2007, jejich druhé německé album, Zimmer 483, dostalo platinu od IFPI Rakousko. Ve stejném roce, jejich první anglické album, Scream, jim vyhrálo Best New Artist na 2008 MTV Video Music Awards. V 2009, vydali své nejnovější album, Humanoid, současně v angličtině a němčině. Udrželi se na Billboard Top 200 po tři týdny. Jen se dvěmi anglickými alby se jejich sláva rozrůstala i tak přes US. Nedávno spolupracovali s Kerli, estonskou popovou hvězdou, na písni "Strange" na soundtracku k filmu od Tima Burtona "Alice in Wonderland". Jsou první Němci z německé hudební historie, kteří si užívají takového světového úspěchu. "Jsme velmi vděční, že máme šanci jako německá kapela mít turné v tolika zemích. Všechno začalo v Německu před pěti lety. Bylo to pro každého naprosto překvapující, pro naši nahrávací společnosti i producenty. Nikdo neočekával takový úspěch." Bill oznamuje v perfektní angličtině.
V Singapuru byli poprvé, čtyřka vystupovala s akustickou verzí "Automatic" a "Phantomrider" z jejich nejnovějšího alba, Humanoid, na Audi Fashion Festival 2010. Po Singapuru odjeli do Kuala Lumpur. V červenci plánují navštívit Čínu a potom se opět vrátit do Lvího města. "Doufáme, že poprvé navštívíme Japonsko," říká Bill. Vypadá to podle všeho, že legie humanoidů si brzy získá Asii.

Než byli slavní
Bill je ten nejvíce upovídaný člen Tokio Hotel. Pochopitelně je to jeho oboupohlavní image a jeho zženštělé vystupování, které vyvolalo spekulace o jeho sexualitě. Ale vypadat jinak není pro Billa neznámý pocit. Když mu bylo deset, tak již nevypadal jako ostatní děti z vesnice v Magdeburku, Německo. "Lidé na nás koukali, jako kdybychom byli mimozemšťané. Neměli jsme mnoho přátel," říká. Muzika byla jejich jedinou útěchou. Vystupovali v místních klubu, když potkali Georga a Gustava - to bylo v 2001. Společně založili Devilish. Ale byl to 13letý Bill, který zajistil kapele první nahrávací smlouvu po tom, co se objevil v německé soutěži Star Search.


Nechci nevěru!Chci lásku! 16 díl

14. června 2010 v 18:15 | Peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
Sice jsem nevyhrála v soutěži ale nevadí. Jsem ráda za to co mám a to je Bill. On je moje všechno. V muzice se můžu už kdykoliv hnout když se znám s Davidem. Nechci se v česku moc zdržovat ale než odjedu zase domů...čeká mě malé překvapení...
Musím se nyní s klukama rozloučit. Můj producent chce abych jela do hotelu. Zítra mě čeká úplně první vystoupení, tak se musím připravit. Líbla jsem Billa na tvář a nasedla do auta...
NA HOTELU
Okamžitě jak jsem dorazila na pokoj tak jsem si dala sprchu. Lehla si do postele a zapla televizi. Právě mi v televizi hrají Justina Biebra. Jo Tom a Bill jeho zrovna moc nemusí, ale já ho mám ráda. Přijdou mi jeho písničky v pohodě. Zabořím svoji hlavu do polštářků na posteli a zamyslím se. Bill mi dnes přišel nějaký zvláštní. Rozloučení s ním .. bylo.. jak jen to nazvat.. "chladné", jako bych mu byla volná..??..Raději se nebudu zabývat takovýma myšlenka a jdu se připravovat na koncert. Sáhnu do kabelky po blogu s textama. Zprávná zpěvačka musí trénovat tak jdeme na to. Vezmu si první text s názvem In your shadow a začnu si zpívat....
PROBOHA_!! Nedokážu se soustředit. Musím vědět co mu je. Hrábnu po mobilu a volám mu. Je mi jedno že je půl jedenácté večer, tohle je důležité. Zvoní to, ale nikdo to nebere. Náhle se ozve na druhé straně signálu :" N-I-C-O-L ???" oh.. to je Tom rozeznám je po hlase úplně s klidem. Je zřejmé, že jsem ho probudila. J:" Ahoj promiň asi volám nevhod, není tam ... (odmlčím se).. T:" Jo brácha? tak ten tu není šel někam s..šel někam.. ( dopoví Tom ). J:" Jo aha .. tak mu neříkej, že jsem volala prosím ano? děkuju dobrou Tome. (zavěsím). "Hmm prima tak on se tahá s jinou...a já hloupá mu věřila... " začnou se mi honit v hlavě čímdál tím horší myšlenky až mě to unaví a usnu.
RÁNO
"Crrrr Crrrrrrrrrrrr!! " Začne mi řvát budík do uší. " ááá božeee..to je už ráno?" Rozlepím oči a kouknu na budík. Ciferník ukazuje 5:OO ráno. Je čas vstávat. Čekají mě ještě nějaké rozhovory s bulvárem a bravem. Hodím na sebe župan a jdu na snídani.
SNÍDANĚ
Vezmu si šálek kávy a nějakou ranní buchtu co nám podávají v hotelu. Sedím si na terase a koukám na krásu německa. "Řeknu vám kluci, to byla kost..." Slyším jak se baví nějaký klučičí hlas s někým. Posléze zahlédnu čtyři obrysy osob, které moc dobře znám, alespoň si to myslím... Tom,Bill,Georg a Gustav společně s jejich snídaní v dobré náladě si to krásně vyšlapují směrem na terasu. Slyším jak se Tom zasměje. "Ajéé je zle..." ( řeknu si tiše pro sebe). Jakmile mně Bill spatří je po srandě. Kluci jsou z ničeho nic vážní a naše pohledy s Billem se střetnou. Ani jeden z nás neřekne půl slova. Kluci zapadnou ke stolu a dále mlčí. V takovém prostředí nebudu. Vstanu a odcházím do pokoje. Moc jsem se nenasnídala, ale za těchto podmínek? Kdo by se nasnídal....
B:" Co je jí? " T:" Ty se ještě ptáš? huh .. někdy vážně pochybuju jestli jsi moje dvojče.." (Zakousne se do buchty) Bill mlčí a k jídlu se moc nemá.Něco ho štve, ale kluci nemají dost odvahy na to, se zeptat co...Zvedne se a odchází pryč. "Tak a teď bude rodeo.." Řekne Georg. "To máš pech..ta s ním vyběhne raz dva ..." Dodá Tom.
" Prosím slečna..(řekne mé jméno)..je na pokoji? " Ptá se Bill na recepci. Recepční:" Je nám líto slečna před krátkou chvílí odjela pryč z hotelu." B:" Aha ..děkuji.." Bill odejde do svého pokoje. Vytáhne mobil a volá mi. Na mobilu mi zvoní Only Hope.. a na obrazovce mám Billův obrázek. Nechám to zvonit a jedu dál autem na konferenci.Do očí se mi nahrnou slzy. Koukám z okna ven a sleduji krajinu kolem. "Jak jen tohle dopadne?"Ptám se sama sebe....Mobil pořád zvoníí.. má docela výdrž..ale já ikdyž chci tak to prostě nemůžu vzít.B:"No tak Nicol prosím zvedni to.." Najednou přijde do pokoje Tom. "Brácha?" Bill rychle tímpne mobil a dělá, že si prohrabuje vlasy.B:"Ano?" T:" Snad ti nechybí Nicol...co?" B:" Ale néé jak Tě to napadlo? Já mám teď přece oči jen a jen pro Suzan..." T:" Tak teď pěkně kecáš.. všichni na Tobě vidíme jak se chováš.. a ty zaslzený oči předemnou neschováš...to by ses nejdřív musel odmalovat a dát si pozor na roztečenou tužku...znám Tě brácha.." Bill se otočí k oknu a hledí ven..." A ty nevíš kde je?" T:" Jako Nicol? jo ta má přece rozhovory.. s Jostem je teď určitě někde na cestě na konferenci". B:" Tak to bych ji ještě mohl stihnout... Jost ji dokáže nějak zdržet..musím s ní mluvit...." Bill si vezme klíče od svého auta a jede na cestu za štěstím...nebo taky za neštěstím....

Všem Vám moc Děkuju :o***

13. června 2010 v 19:14 | Peggig |  Me :o)
Ahojky Všem fanouškům Tokio Hotel
Mockrát bych Vám všem chtěla poděkovat za to, že se snažíte komentovat moje příspěvky, které se tu objevují. Jsem za to moc ráda a patří Vám velké DÍK Jen tak dál. Dále co bych zde v tomhle článku chtěla uvést je, že tu mám novou kolegyni Míšu. Obě jsme se poznali v září ve škole a spojuje nás hodně skupina Tokio Hotel . Není to ale jediný důvod. Už za dob školy si s Míšou dost rozumíme a jsme v podstatě jako sestry.Často se smějeme a užíváme si života jako každý v našem věku..však víte. Průběžně Vám sem obě budeme dávat nějaké informace a nějaké naše zajímavé fotečky. Tak doufám, že se Vám nadále bude blog líbit při naší společné spolupráci a budete ho nadále rádi navštěvovat.
Vaše Peggy
A tady nějaké naše fotečky :)))


Nechci nevěru!Chci lásku! 15 díl

12. června 2010 v 14:55 | Peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
SOUTĚŽ
Přijela jsem na místo určení.V česku jsem opravdu už dlouho nebyla takže je mi to vzácné.Chybí mi ale ta krása Německa a ta výjimečnost. Prostě to tu je o něčem jiném. Když jsem dorazila na stanoviště soutěže nějaká blondýnka právě zpívala písničku od Tokio Hotel. "Aha fanynka" Pomyslela jsem si. "Jéé Nikol vy jste tady??" Otočím se kdo na mě mluví. Tam uvidím Billovu stylistku Sandru. J:"Sandro co vy tady?" S:" Já tady mám práci... dělám soutěžícím image" J:"Aha tak to abyste se pustila do práce.. jsem soutěžící " Usměju se na ni. Sandra se s radostí pustí do své práce. Zavede mě do stanu poblíž, kde má vše potřebné pro proměnu.
PROMĚNA
"Pááni..to koukám" Nikdy jsem si nemyslela, že by mi tohle slušelo. Jsem teď úplně jinej člověk. Mám prodloužené vlasy a obarvené na černo. Cítím se starší ale i víc cool. "Děkuju mnohokrát "poděkuju Sandře.Na sebe si dám stříbrné šaty s flitry a nějaké ty boty na podpatku.Jen co vylezu ze stanu hrne se ke mně nějaký kluk . K:"Ahoj můžu se s tebou vyfotit?" J:" Jasně.." BLIK ..K:"dik.." Nemáš zač..Páni..co dokáže udělat změna účesu.Už jsem na řadě tak jdu na podium.
"A NYNÍ TU MÁME OKOUZLUJÍCÍ ČERNOVLÁSKU..PEGGY..."Publikum mě přivítá potleskem. "Dííky mooc" Přijdu se slovy nahoru a začnu zpívat.Každý si mě fotí a zpívá semnou. Všichni si chtějí podat ruce a já si připadám jako v ráji.Vytáhnu si nějaké dvě holčí na podium a ty semnou zpívají. Když to nejmíň čekám muzika skončí.Tohle ale nebylo v plánu.Nevím vůbec co se děje. Netrvá však dlouho a rozezní se tóny písničky kterou moc dobře znám. Slyším první tóny kytary.. a zezadu vyjde Tom. Po chvíli se rozezní Billův hlas a vyjde na podium. Usměje se a zpívá Geisterfahrer. Gustav a Georg se na mě usmějí a já jim to vrátím. Fanynky křičí co jen to jde. Při druhé sloce mě Bill pobízí abych taky zpívala . Tak se teda přidám. Pustím se ho a jdu za Tomem.Ten se ke mě otočí s kytarou a usměje se. "Děkuju" Pošeptám mu. Teď mám sólo.Připadám si jako profesionální zpěvačka...která spolupracuje se světoznámou kapelou Tokio Hotel. Dohrají poslední tóny a fanynky brečí radostí, že vidí kluky. "Děkuju moooc" rozloučím se s publikem a chci odejít.."Moment moment..." Slyším Billa... "Máme pro vás dnes připravené ještě dva songy... a ten první je Heilig..." Tom mě donutí se vrátit na podium a dál zpívat.S Billem vytáhneme ještě pár fans na podium a děláme všichni fakt show...V dálce zahlídnu Davida Josta jak se usmívá.Jako další a poslední písničkou je Ich bin nicht ich... To už kluky nechám ať si užijí sami. Musím se připravit na další moji soutěžní písničku kterou je When I look at you . Teď je na řadě někdo jiný a já jsem v zákulisí s klukama. "Pááni tys valila!" Řekne mi Tom. Začnu se jen smát a jdu za ním. Tome promiň za to všechno..." T:" Ne to ty promiň choval jsem se jako hlupák...doufám, že s bráchou budeš aspoň šťastná " J:"Děkuju " obejmu ho. "Nechtělas být doufám lepší než jááá ??" Slyším vysmátého Billa jak jde za mnou. J:" Možná trochu.." B:" Drzoune" Políbí mě. "Co tu vlastně děláte?" B:" Přijeli sme tě podpořit..." "A MÁME TU OPĚT SOUTĚŽÍCÍ S ČÍSLEM 5887 KTEROU JSTE TAK RÁDI VIDĚLI. PŘIVÍTEJTE PEGGY"Jdu zase na podium. Tentokrát mám na sobě krásné bílé šaty a vlasy do drdolu.Sednu si za piano a začnu hrát a zpívat when i look at you. Zahlédnu kluky jak stojí kolem Davida Josta v davu fanoušků a pozorují moje vystoupení.

Dozpívám poslední sloku a všem poděkuju. Odejdu z podia.Mám zamířené kam jinam než ke klukům.Po cestě si rozpustím své dlouhé černé vlasy které mi letmo sahají až po zadek. "Užasné" Slyším jen nadšené slova od Davida Josta. J:"Děkuju Vám moc " Chytnu Billa za ruku. "Můžeš na slovíčko ?" B:"mm s tebou kdykoliv.." Místo pár slov mu ale vlepím pořádnýho hubana. B:" (začne se smát) Takové debaty s Tebou .. by se mi líbili častěji" J:" Začnu se jen smát a přitulím se k němu. Jsem ráda, že jsi tu..."Obejme mě a společně sledujeme probíhající poslední kolo zpívajících.