Nechci nevěru!Chci lásku! 6 díl

2. března 2010 v 12:34 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
ODPOLEDNE
Nic se mi nechce..a večer ještě to kino.Ležím na posteli a z ničeho nic usnu...

O 3 HODINY POZDĚJI
Probere mě zvonění telefonu. BILLLLLLLLL??Cože???zvednu to a ospalým hlasem řeknu: " Haloo??" B: "Ahoj beruš už se chystáš? Za půl hodiny Tě vyzvednu." J: " Sakra..Jo jasně.." B: "Tak fajn pa " J: " Pa".Položím to a začnu šílet. Rychle se jdu upravit do koupelny. Udělat něco s vlasama . Hodím na to tužidlo a udělám si pořádné číro. Dám si make-up a namaluju oči. "Doprčic!" Slyším z venku auto které troubí.Vylezu do okna a vidím jak tam stojí u auta Bill. Naznačím mu ať jde nahoru,že nestíhám.Míří teda ke dveřím a já mu valím otevřít. "Ahoj líbnu ho a valím zase nahoru.Nestíhám tak promiň" Bill se mi jen začne smát a jde zamnou. Sedne si na moji postel a někomu volá. "Tome? Jo to sem já. Nestíháme..zaber nám místo s klukama.Dorazíme tam jo? Dík." Chytrej to kluk. Fajn sem hotová můžeme jít. Vezmu si ještě kabelku.Když jsme na odchodu z mýho pokoje ještě se otočím a poprosím Billa jestli by si mohl ještě na moment sednout,že s ním chci něco probrat.
"Dobře povídej" Začnu teda...J: " V pátek se musím vrátit do česka .." B: " Aha..a to je to cos mi chtěla říct?" J: " ehmn jo.." B: " A na jak dlouho tam jedeš?" J : " Na 2 měsíce..musím dochodit školu..ředitel má kecky" Bill mlčí..pak se zvedne. "Jdeme?" Obejme mě a jdeme k autu.
V KINĚ
Pojídáme popcorn a koukáme na Pearl Harbor."áááá podívej on umřel" Prožívám film a Bill je neklidný.Žeby žárlivost?Když film skončí kluci nám dají prostor a rozhodnou se nás nechat s Billem osamotě .J: " Co je s tebou dneska?" Přistoupím k němu blíž a podívám se mu do očí. B: " Ale to bude dobrý.." J: "Určitě?" B:" Já jen..nedovedu si představit tě tu nemít..." J: " To já taky"Pořádně ho obejmu.Nechceme být tento večer jeden bez druhého, proto dnešní noc stráví u mě.Rodiče stejně odjeli na ples jak jsem po příchodu domů zjistila, takže tu budu přes noc sama...

DOMA
Bill je za mnou jak ocásek.Okupujeme kuchyni a chystáme si něco dobrého k jídlu.Už nejsme oba tolik smutní.Rozhodli jsme se, že si budeme každý den volat a nějak to zvládneme.Když máme plno jídla zalezeme si oba do pelíšku k televizi.Přitulím se k němu a pojídám popcorn.
B:"Nejsi už toho přejezená?" J: "Ani ne mám ráda popcorn.." B: " Radši než mě?:-P" J: " To ne, Tebe mám nejradši!" Bill mi vezme misku s jídlem a políbí...

RÁNO
To musela být rušná noc...proberu se a nějak nepoznávám svůj pokoj.Jídla jsme moc nesnědli,oblečení poházené po pokoji a vedle mě roztomile spí Bill.Kouknu na hodiny kolik je, ale už musím vstávat ikdyž s ním bych tu zůstala klidně celý den. Nejdřív si jdu hodit sprchu a potom si začnu pomalu balit věci.Se snídaní počkám až na něj.
Mám sbaleno.Když to nejmíň čekám něco mě praští po zadku.Kouknu na polštářek ležící vedle mě a smějícího se Billa v posteli. Mrsknu to po něm zpátky a mám náladu ho zamordovat.B: " Už balíš?" J: "Už mám sbaleno"
B: "Aha.."Řekne posmutněle, ale nechce to na sobě nechat zdát.Zalezu si ještě za ním do pelíšku a políbím. "Co si dáš na snídani?" Optám se. B: "Ty jsi chystala večeři,já nachystám snídani.Počkej tu." Vyskočí z postele a valí do kuchyně.Ustelu a zapnu si televizi.Zachvíli jen cítím po domě vůni palačinek."Mmm to bude lahůdka" pomyslím si.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama