Nechci nevěru!Chci lásku! 4 díl

1. března 2010 v 18:46 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
DRUHÝ DEN RÁNO
Jsou prázdniny a tak jsem se rozhodla trošku si prozkoumat německo. Obleču se a jdu ven. Je ještě moc brzy a všichni ještě spí. Narazila jsem na úžasný park. Všechno je krásně rozkvetlé . Když narazím na most přes řeku zastavím se a žasnu úžasem. Paprsky slunce, které právě vychází se mi odráží v očích. "To je nádhera.." řeknu si pro sebe. "Ano to je" Ozve se hlas za mnou.Otočím se a tam..BILLL???.. "Co-Co-Co ty tady?" B: " Každé ráno sem chodívám odpočívat před každodením chaosem práce, a potkal tu tebe.." J: " Ráda Tě zase vidím" Usměju se a věnuju pozornost slunci.Bill mě obejme a tak oba sledujeme ten nádherný výhled. B: " Nemáš hlad?" J: " No ještě sem nesnídala.."

NA SNÍDANI
Celou dobu mě Bill držel za ruku a připadala jsem si jako bychom spolu už dlouho chodili.Zavedl mě do jeho oblíbené kavárny poblíž. Objednali jsme si jedny společné špagety. Pár lidí na nás kouká, nejspíš jim připomínáme ty kreslené psí postavičky z dětského seriálu , které taky ujížděli na těstovinách, ale nám to nevadí. Po snídani jdeme omrknout město jelikož se Bill rozhodl, že mě tu trošku provede a ukáže co kde najdu. " Hele Niki?" Zeptá se mě. J: " Ano?" B: " Zítra jdeme s klukama do kina ..nechceš jít taky?" J: " Jo půjdu ráda J" B: " Tak jo zítra tě v 19:00 vyzvednu u tebe jo?" J: "Fajn" dám mu adresu a ani nevnímám kam jdeme.Stojíme před domem a já si všimnu, že na zvonku je napsané KAULITZ .B : " Tady bydlím zase já..." Otevře branku a tak vejdu na zahradu. "Jéé Ahoj Niki" Ozve se Tom odedveří. "To je ale návštěva pojď dál" J: "Ahoj Tomi" Dáme si pusu natvář na uvítanou a pozve mě dál. Bill mezitím blbne na zahradě se Scottym.
Sedíme s Tomem v kuchyni u stolu a pojídáme pistácie. "Víš co je divný Niki?" J: " Ne.." T: " že mi připadáš už za tu chvíli jako ségra!" J: " Aha .." Začnu se smát a hodím po Tomovi pistácii.Vrátí mi to, ale netrefí se.To ho naštve, a tak se pokouší o další pokus.Tentokrát to schytal Bill, který mezitím přišel z venku. B: "Brácha kroť to...pak budeš na koncertě neschopnej!" T: "Já? Sem vždycky schopnej.." Bill se jen uchechtne a jde koukat na televizi. "Jdu s tebou.." Prohlásím a ženu se za ním.
Oba se posadíme na pohovku a já se k Billoušovi přitulím.Ten naladí nějaký horor a tak se díváme.V tom nejlepším přiběhne Tom: "Nesu něco k pitíí.." a přisedne si k nám.Vezmu si umýchaný koktejl. "Mmm kde ses to naučil?je to výborný!" T: " Naučili mě to kamarádi...zavolám ještě klukům jestli se nechtějí přijít dívat.." J:"Oka".
Za 10 minut jen uslyšíme zvonek.Leknu se protože mě chytla atmosféra hororu.Bill se mi jen začne křenit a jde otevřít. "Nazdááár Bille tak jsme teda tady!" Ozývá se Georg s Gusťou. B: " Fajn pojďte dál..". "Ahoj kluci J" Brebtnu z gauče. "Ahoj Niki.." Odpoví mi.Přisednou si a všichni si utahujeme z filmu, kde každý každýho vraždí.Čas tak ubíhá, že si ani nevšimnu, že je už skoro 17:00 večer.
"To je hodin budu muset valit.."Začnu se zvedat. B: "Počkej doprovodím tě.."
J: "Dobře.." B: "Zavezu Tě autem co ty na to? Už jsem dlouho neprovětral své Audi na domovských silnicích..." Zasní se. J: " Hm jak ceš.." Rozloučím se s klukama a jdu s Billem do garáže, kde už jsou zaparkované všechny auta.Tomova Audi R8, auta jejich rodičů a Billův miláček.Nabídl se, že mi otevře dveře,ale než to udělá, tak mě políbí.
"Budeš mi přes noc chybět"zesmutní. Obejmu ho. "Ty mě taky,ale nezapomeň..kino.." Usměju se.Otevře mi dveře a já se posadím.

U NÁS PŘED DOMEM
"Tak tady to je"Řeknu. B: " To máš docela kousek od nás..to bys u nás mohla někdy přespat." Rosvítí se mu oči. Typickej kluk. J: " Možná jo..". Zastaví u chodníku.Vylezu z auta a on za mnou zaklapne dveře.
B: "Tak se mi hezky vyspi beruš" a líbne mě na čelo.J: "Ty mě taky..". Stojím na chodníku a mávám do auta, které odjíždí.

DOMA
"Ahoj jsem domaa!". Křičím mezi dveřmi. "Ahoj zlato! Zastav se za mnou do kuchyně..musíme si promluvit.." Křičí na mě zpátky máma.Provedla jsem snad něco? O ničem nevím a tak tam tedy jdu. M: "Přišel ti dopis ze školy z česka..potřebují abys dochodila první ročník.." J: " Cože??" Co to má být? Mám teď odjet a dělat jako by nic?? J: " Mami ale to nejde já sem se tu z..."odmlčím se. M: "S tatínkem jsme to už probrali.Pronajali jsme ti tam byt.Seš už velká,věříme ti.Hned v pátek odjedeš nejbližším autobusem a budeme to muset všichni nějak zvládnout.." J: " Jo.." Odejdu do svého pokoje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama