Nechci nevěru!Chci lásku! 3 díl

1. března 2010 v 16:09 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
NA HOTELU
Otevřu dveře a vidím Míšu jak běhá po pokoji. M: "Kde vězííš?" Přemýšlím jestli ji říct, o tom co se stalo a nebo ne.. J: " Byla sem se projít.." M : " Hm.." Dál nekomentuju a jdu si sbalit věci.Když jsme obě sbalené odcházíme na autobus.

17.3.2010
Dnes nejdu do školy.Stěhujeme se do německa.Jo slyšíte dobře. Nejdřív to bylo samé " Navštívíme babičku atd" a nakonec z toho vylezlo stěhování do Magdeburgu.Máma proti Berlínu protestovala,že babičku nechce mít věčně za zadkem a taky si už našla nějaké kamarádky, které s ní budou vlastnit kosmetický salón právě na tomhle místě.Táta neprotestoval jelikož je stejně věčně pryč a já? No bránila jsem se, že do Německa nechci , prosila ať jedeme raději do Rakouska, ale marně.
Koupili jsme si rodiný domek.Je to tu pěkné.Sice nová škola,noví kamarádi a všechno ale zvyknu si.Brácha se ségrou blbnou venku a tak si jdu rychle vybrat ten největší pokoj. Vejdu dovnitř.První místnost je velká ale to bude nejspíš obyvák.Napravo je koupelna a wc.Nalevo menší místnost..ale podle mě ...zrovna tam bude kuchyň.Jdu nahoru po schodech a jsou tu 4 dveře.První to je druhá koupelna.Hned vedle je pokoj s balkonem.Ten se mi líbí.Omrknu ještě ostatní ale ty jsou menší.Beru balkon.Vytáhnu si tam svoje věci.Zatím tady toho moc nemám ale vytáhla jsem si notebook a zapnu ICQ.Rodiče jeli koupit nějaký nábytek a vzali sebou i Nicka a Jennifer.Takže tu jsem sama.
Na ICQ je Míša.
J: "Ahoj Míšul" M: "Ahoj už v Berlíně?" J: " nn nakonec jsme dali přednost Magdeburgu ... M: " Hm ajo.." J : "Co ve škole?" M: " Nuda..o nic v podstatě nepřicházíš.Hale ozval se ti?" J: " Kdo jako?" M: " No Bill.." J: " Ne proč?" M: "Aha.. takže nevíš, že..." J: " Že co???" M: " Zrušili poslední koncerty...odjíždí do Německa..." J: "COŽEEE??Jak to víš?" M: " koukni se sem.." Otevřu odkaz a tam stojí: "TOKIO HOTEL ZRUŠILI POSLEDNÍ KONCERTY Z NEZNÁMÉHO DŮVODU.VRACÍ SE DO NĚMECKA.BUDE ZA TÍM PŘÍTELKYNĚ?" J: "heleď teď musím pa!" Vypnu ICQ a letím pro telefon.
Nepřečtené 4 zprávy."Cože?" Otevřu a jdu číst... "Ahoj tady Bill..nevím jestli ses nějak naštvala nebo ne..co si promluvit?" druhá: " Asi ses vážně naštvala , že neodepisuješ..hele to co se stalo já...,že se snažím.." třetí: " Aspoň mi řekni, jestli seš naštvaná nebo ne..potřebuju to vědět..." Už mě to nebaví tak zprávy vypnu a jdu mu napsat. "Proč jsi mi neřekl, že jsi v Německu??" Nečekám, že se ozve,ale dám odeslat. Za pár minut mi zapípá mobil. "Proč jsi mi neřekla, že semnou mluvíš?"neodepisuju. Naši už se vrátili z nákupů a tak už mám skoro kompletní pokoj.Je vše v pořádku a tak jeli ještě do Berlína k babičce takže tu jsem pořád sama.Raději napíšu Tomovi. " Ahoj Tomi nemáš ICQ ?" Zachvíli mi Tom odepíše a tak si ho přidám a píšeme si na ICQ.
T: "Ahoj cizinko J" J: "Ahoj jak se máš?" T: " Fajn ale co ty sis provedla s Billem? Je nějakej smutnej.." J: " Ale nic..sme se nepohodli." T: "Když to říkáš.Řekl bych, že je v tom něco víc ..jak znám bráchu.." J: "Říkej si co chceš.." T: " Hele Niki a ty někoho máš?" J: " Proč to chceš vědět?kvůli bráchovi?" T: " Zajímá mě to..znáš kluky..Jo nebo ne?" J : " Ne nemám.." T: " Jo dík.." J: " Míša se po Tobě ptala.." T: " Aha..hm.." J: "Hm?Udělali ste si něco?" T: " Roznáší moje telefoní číslo. Zítra si jdu koupit nový." J: " Cože?" Docela mi to k ní nesedí ale věřím Tomovi. T: " Musíme na zkoušku pak se ozvu pa :-*" J: " Pa :-*"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama