Nechci nevěru!Chci lásku! 2 díl

1. března 2010 v 13:56 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
Hala se postupně vyprázdňuje když najednou zaslechu: "Moment! Moment! Du und Du!.." Otočím se a tam stojí bodyguard a něco plácá německy. "stehenbleiben hiere.." Kouknu na Míšu protože jsem pochopila co říká.Stojí a zírá na mě. J : "Míšo? Ten chlápek chce abysme tu zůstali..." M:"Cožee? Tak jo".Chvíli tam stojíme a čekáme co bude.
Po chvilce přijde nějaká blonďatá paní, která nás zavede do úplně prázdné místnosti. P:"Počkejte tady holky.." Řekne a zase odejde. Tak se teda usadím do sedačky, která je poblíž.Míša chvíli nechápavě kouká a pak si přisedne za mnou.
Po 15 minutách se otevřou dveře a v nich zase ten bodyguard.Není sám. Za ním se hrnou dvě vyšší osoby.Okamžitě poznáme o co se jedná.Takže do dveří vejde bodyguard a za ním Tom s Billem a ta blondýna co s námi mluvila. P: "Tady kluci si Vás nechali zavolat...jste jim sympatický a tak je napadlo, jestli třeba nechcete autogramy." M: "Jo jasně! To bude super!".P:"Fajn necháme vás tu..kdyby něco jsme vedle.."
Nadále sedíme na sedačce a kluci si jdou k nám přisednout.Tom si sedne vedle Míši a Bill vedle mě.Podepíšou nám karty na autogramy a uděláme si s nimi i pár fotek. M: "Koncert byl upe úžasný!Nic lepšího sem neviděla..opravdu.." "dik"schodnou se kluci zároveň a jen se na sebe kouknou". B:"A odkud vlastně jste?" J: "Z jižní Moravy.." T: "Tam musí být krásně"a přitom kouká na Míšu, která se jen usměje. B: " A je vám?" J: "17"Naše pohledy s Billem se střetnou... "Míši 16"dopovím.B: "Bezva". Najednou se otevřou dveře a tam paní, která nás sem zavedla.Kluci se s námi rozloučí a odchází s bodyguardem.Mezi dveřmi kluci něco šeptnou blondýně a pak už mizí v dálce.
P: "Kluci chtějí abych Vám tohle předala..prosím." My: "Děkujeme..." strčím lísteček do kapsy a už nás vede k východu z haly.Ještě v dálce zahlédneme auto, které odjíždí z parkoviště.Asi kluci.
"Ty Niki..co nám to vlastně ta blondýna dala za lísteček??" Ptá se mě Míša.J: "Ani nvm ..koukneme se.." Vytáhnu papírek z kapsy a tam jsou dvě telefoní čísla u kterých stojí: "BUDEME ČEKAT AŽ ZAVOLÁTE BILL A TOM K." M: " ááá Niki asi omdlíím!!" J:" nejanči..tak jim můžeme večer napsat sms až budeme na hotelu". M: "Jo určitě!".

TEN VEČER NA HOTELU
Dorazili jsme konečně na hotel. Cesta metrem byla ničivá a hlavně bylo ještě všude plno fanynek které si zpívali Schrei, Zoom.. a další songy od Tokio Hotel. Takže jsme pořád byly ještě v takové eufórii. Ležím si na posteli a pozoruju Míšu jak si prohlíží fotky z koncertu, které nafotila. M: " Podívej tady to Tomískovi slušíí..jak byl u nás blízko" slyším jen její komentáře.Nedá mi to a vytáhnu papírek s číslem na Billa a napíšu mu. "AHOJ TADY NIKČA UŽ JSME DORAZILI NA HOTEL.MÍŠA ŠÍLÍ U FOTEK TOMA:-D MĚL BYS TO VIDĚT.PA"dám odeslat a čekám jestli mi přijde odpověď.Netrvá dlouho a zapípá mi mobil.Vezmu ho do ruky a dám tlačítko číst.Stojí tam: ":-D TO BYCH SE URČITĚ SMÁL.TOM SI ZPÍVÁ V KOUPELNĚ..MĚLA BYS TO SLYŠET...".Začnu se smát a Míša odvrátí svoji pozornost na mě. M: " Co ti je?šibe ti?" J: "Ale nic ..smskuju..." M: "Aha.." a kouká dál na fotky.Zachvíli mi znovu zapípá mobil.Otevřu zprávu a tam stojí: " BRÁCHA JE HROZNÁ KECKA..ASI HO ZABIJU! MĚJTE SE HEZKY TOM"To mi opět nedá a začnu se znovu smát. Míša jen prohlásí něco na způsob "jo hrabe ti" a jde někde pryč.Řekla bych, že do koupelny.
Když už obě vykoupané ležíme v posteli tak u nás na pokoji vládne klid.Přemýšlím o dnešním dnu.Myslim si, že nebyla chyba jet na koncert s Míšou, která už šťastná spí a ze spánku se usmívá.Už je pomalu půlnoc a na mě začíná padat únava.
Začne mi řváát mobil, který mi ohlašuje vybíjející se baterii. Začnu ho okamžitě dusit pod polštářem. "Uff a je klid" oddechnu si a už pomalu usínám. "PŘIŠLA VÁM NOVÁ SMS ZPRÁVA"rozeřve se zase mobil. " Doprčic už! Kdo zase vopruzuje!" naštvaně vytáhnu mobil a čtu sms. " AHOJ TADY BILL..DOUFÁM,ŽE JEŠTĚ NESPÍŠ.NECHCEŠ SE ZÍTRA SEJÍT V KAVÁRNĚ?RÁD BYCH SI S TEBU JEŠTĚ POPOVÍDAL NEŽ ODJEDEME.." Sakra o co mu jde? Já o něj nestojím!.. "OKA" Odepíšu a usnu.

RÁNO
Vstanu o něco dřív a razím na předem domluvené místo, kde už na mě čeká Bill.
J: "Ahoj J" B: "Jéé Ahoj tak ty jsi přece jen došla.." J: " Přece Tě nenechám na holičkách.." a posadím se na židli. B: "Co si dáš?" J: " Mmm třeba..stačí mi džus". Bill mi objedná a já na něm vidím, že chce semnou o něčem mluvit. J: "Chceš si promluvit?" B: " V podstatě jo..chtěl sem se o Tobě něco víc dovědět.." J: " Aha ..tak do toho.." B: "Víš, Tom do mě celou noc hustil, že mu nepřijdeš jako češka.." J: " To má dobrý postřeh..naše rodina má kořeny i v německu.." B: "Fáááákt?To je super!!" ehmn teda chtěl jsem říct, že je to fajn".. J: " Jo..zítra odjíždím do Berlína..a dnes odpoledne z Prahy.." B: " Aha no my teď budeme hodně s kapelou ve Francii a Itálii... po skončení tour se možná v německu zase objevíme...". "ÁÁ TO JE BILL KAULITZ HOLKY POJĎTE SEEEM!!" ozvou se nějaký uječený fanynky...B: " Sakra! Neměli by nás spolu vidět..padáme!" Rychle se snaží zaplatit, ale to už se na něj vrhnou ty ztřeštěný holky a chtějí autogramy.Čekám před kavárnou než se Billovi podaří vypadnout.Najednou mě čapne za ruku a táhne pryč. J: "Kam to jako běžíme?" B: " Někam, kde bude soukromí si popovídat..Zanedlouho by tu beztak byli i fotografové a náš namager by mě zabil."Nakonec poblíž byl nějaký park kde skoro nikdo nebyl a tak jsme si sedli na lavičku abychom vydýchali ten běh. J: " Můžeme se modlit abychom nebyli v novinách.." B: " Jo ...doufám" Povšimnu si, že si Bill poposedl blíž ke mě. Kouknu se na něj .. když najednou mi vlepí pusu.
Odtáhnu se od něj a koukám co to jako vyvádí! B: " Promiň.. asi někoho máš.."Mlčím...J: " Radši půjdu Míša je už určitě vzhůru a brzy nám jede autobus.Tak se měj". Zvednu se a odcházím.Bill se postaví a nadechuje se, že něco poví,ale je ticho.Mizím v dáli a ani se neohlížím jestli tam pořád stojí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama