Nechci nevěru! Chci lásku! 1 díl

1. března 2010 v 12:13 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
Bydlím s rodiči a sourozenci v rodiném domku na Jižní moravě.Jmenuji se Nicol, a je mi 17 let.Už rok navštěvuji střední školu, kde jsem si našla spoustu kamarádů a dalo by se říct, že i vycházím s učiteli.Odjakživa jsem snila o tom, že se ze mně jednoho dne stane slavná zpěvačka. Po dokončení střední školy jsem rozhodnuta pokračovat na konzervatoři..
Pokud budu mít štěstí....
Pokud Vám ještě něco málo povím o naší rodině.. tak mám dva mladší sourozence.Brášku Nicka a sestřičku Jennifer. Táta hodně cestuje, jezdí po světě s kamionem, takže téměř není doma.Máma je kosmetička a vlastní kosmetický salón. Bývá dlouho v práci takže starání se o sourozence je na mě.Chvílemi mně to docela štve, a někdy jsem ráda. Je to takové odreagování.

NEDĚLE 28.2.2010
"CRRR!!! CRRR!!!" rozeřve se mi ráno budík. "Áaa sakra! Zase vstávat!" Dobře, vylezu z postele i přes to, že je víkend. Zapnu rádio a naladím Evropu 2. "A teď si dáme neuvěřitelný song World behind My Wall !" Hlásí moderátor a já si otráveně ustelu postel.Nemám ráda tuhle písničku. Je děsně vlezlá a poslouchá ji každý. Já raději Hip-Hop to je něco pro mně.Když mám ustlané vypnu uječeného Billa Kaulitze v rádiu a jdu na snídani.
"Nikolkooo, jak ses nám vyspinkala??" okamžitě se vyptává máma jakmile mně uvidí ve dveřích kuchyně. "Šlo to.." odseknu a nahmatám ve skříni conflexy s mlékem. "Kde je táta??" zeptám se. "Musel brzy ráno odjet do Německa.. večer volali z práce a dostal pracovní nabídku.Zůstane tam 14 dní." Sice se divím ale co.. "Jo aha.." "Rozhodl se i navštívit babičku v Berlíně" . "Jo tak ať se tam pěkně baví" . Řeknu si pro sebe.
Umyju nádobí a zapnu pc.Přihlásím se na ICQ a vidím ,že je tam Míša. Moje nejlepší kamarádka.Známe se už tak dlouho...v podstatě jsme spolu vyrůstali.Jediné co nás liší je, že ona je zařeknutá fanynka Tokio Hotel. "Achoj Niki :-*" píše mi. "Ahoj Mišulko J jak se máš?" naťukám zase já. M: "úplně super Tokio Hotel přijedou do česka!!!Tam musím!!" J: " Aha..tak to ti přeju hodně štěstí..." M: " Ale nemám s kým jít ... L" J : " Řekni Terce,ta půjde.."M: " Nebavíme se..Nechceš jít semnou ty? Pls " J: " Heh :-D zbláznila ses?:-D vždyť znáš můj přístup k této..ehm skupině..." M: Jo znám , ale tak kvůli mě.." J: "Rozmyslím si to..:-) " M: "Seš zlato :-*" J : " Musím ahoj J" Vypnu ajsko a jdu do koupelny se alespoň trochu upravit.
Stojím před zrcadlem a maluju si černé linky kolem očí. "Mám s ní jít a nebo ne?" honí se mi hlavou.Udělala pro mě už toho tolik..ale nevím jestli mě mama pustí.Zkusím si s ní ještě o tom promluvit.Domaluju se a letím do obyváku, kde se už na televizi dívá máma a pojídá brambůrky."Mami??" M: "Ano miláčku ?" J : " Psala jsem si s Míšou a ona chce abych s ní šla na koncert Tokio Hotel...". M: "Tak jdi.. a kdy to má být ?" J: " To nevím..až tolik jsme se o tom nebavili.. myslíš ,že mám jít?" M : " Jo určitě.. bude mít radost a ty vyzkoušíš něco nového.Třeba se ti taky zalíbí" Utahuje si ze mně máma. J: " Ha ha ha seš vtipná mami!" Odcházím zpátky do pokoje se podívat jestli je ještě na ICQ Míša.
Zapnu pc a je ONLINE.. J: " Míšo?" M: "no?" J: " Tak já teda s tebou pojedu...aspoň zažijeme třeba dobrodružství.. kdy to má být?" M: " ááá já tě miluju sestro!:-* .. 15.3. v Praze" J: "OKA musím ahoj".
VE ŠKOLE
Stojím u skřiněk když najednou mi někdo klepe na rameno.Otočím se a tam Míša. M: "Ahoj lásko" J J : "Ahoj" M: " Tak už mám pro nás lístky na koncert. První řada pod podiem!Není to super?" J: "Jo je to fajn.." Vezmu věci a jdu do hodiny. Míša mlčí a jde za mnou.
Právě máme matiku když mi v polovině hodiny zapípá mobil. "Sakra kdo zase otravuje?!" Máma..: 17.3 odjíždíme k babičce do Berlína tak to vyřiď ve škole.Pac a pusu Máma. " Hm super táta se pochlapil". "Nikol Fihrlich! K tabuli!" ojeje to sem nevychytala.Vypočítám učitelce pár příkladů,dostanu za jedna a jdu si sednout.
ODPOLEDNE NA ICQ
M: "Co s tebou dnes bylo?"J: " Nic...blbá nálada.. jedeme do Německa!" M:" Jéé to se máš..k babičce??" J : "jj..nechce se mi.." M:" Co já bych za to dala..potkat Toma jééééééé" Začne mi básnit zase o Tháčkách. J:" Hm .. jak kdo no.." M : "Kdy jedeš?" J:" za 2 týdny".Nějakou dobu si jen tak píšeme o klukách,škole,prázdninách co nás čekají dokud nás to nepřestane bavit a vypneme to.
1 DEN PŘED KONCERTEM
Super je neděle. 14.3. zítra je koncert.Přes noc u nás spala Míša a teď si balíme věci na koncert.Prohrabuju šatník a přemýšlím co na sebe. Dobře tak ať vypadám jako fanynka. Vytáhnu černé tričko s lebkou , černé leginy, džínové kraťásky a nějakou tu kabelku do které hodím foťák.Míša si vzala džíny a nějaký bílý tílko.
Když máme sbaleno tak odjížjíme na autobus do Prahy. M : "A buďte tam na sebe opatrní Niki ju?" J : "Jasně mami neboj se dám ti hned vědět kdyby něco" Loučíme se na nástupišti s moji mámou.
NA KONCERTĚ
Tak a jsme na koncertě. Už netrpělivě obě čekáme frontu před halou než dostaneme naše číslo. Moc lidí tu zatím není. Míša celou noc otravovala ,že tam musíme být mezi prvníma a vysvětlovala mi význam čísel , které dostaneme. J: " Jaký máš číslo?" M: "16 a ty?" J:"17" super máme skvělý čísla!Po 6 hodinách čekání nás postupně pouští do haly.Stojíme úplně vepředu.Začnu obdivovat to prostředí kolem. Líbí se mi to. Povedlo se. To se musí uznat.Zhasnou se světla a rozezní se první tóny Komm.
Co Vám budu povídat.Je jasné, že mě atmosféra dostala a snažím se zpívat.S Míšou si koncert užíváme natolik, že docela na sebe poutáme pozornost.To je nám jedno když najednou si všimneme, že se Bill něčemu směje. Zpozorníme a on kouká přímo na nás dvě. "Danke schon!" Obrátí se zase k fanynkám a koncert pomalu končí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti příběh?

Ano
Ne

Komentáře

1 Sweet_Roxy Sweet_Roxy | Web | 1. března 2010 v 13:01 | Reagovat

Hezký :-)

2 tokio-hotel-92 tokio-hotel-92 | Web | 1. března 2010 v 13:28 | Reagovat

díky

3 Nikol Nikol | 1. března 2010 v 13:32 | Reagovat

šikovná:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama