Březen 2010

Nechci nevěru!Chci lásku! 7 díl

6. března 2010 v 20:30 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
O 14 DNÍ POZDĚJI
Jsem v česku.Už opět chodím do školy.Sice se teď s nikým nebavím ale zvládám to tu.Ze začátku byly narážky na Billa jelikož se to proneslo až sem, že spolu jsme,ale Bill mě upozorňoval.Ničeho nelituju.Moje nejlepší kamarádka, která tolik toužila po moji společnosti na koncertě se semnou nebaví.Místo toho se raději baví s nějvětší drbnou školy Lenkou.Vše je jiný.Bill a kluci mi strašně chybí...

V HODINĚ MATEMATIKY
Je středa.15.května.Sedím otráveně ve škole,ale nevnímám co učitel říká.Přemýšlím nad Billem.Včera se ani neozval a měl záznamník.Maluju si po papíře když v polovině hodiny někdo klepe na dveře. "Dále" Vyhrkne učitel. Do třídy vstoupí štíhla blondýna a v ruce drží složku s papíry.Ve třídě nastalo hrobové ticho.P: "Dobrý den,hledám třídního této třídy .." Odkud já ji jen znám..je mi strašně povědomá ale nemůžu si vybavit.U: " Dobrý den,ano to jsem já.Co potřebujete?" Ti dva se dají do řeči."Nikol?"hledí na mě. " Pojď jsem prosímtě."Jdu za nimi ke katedře. U: " Tady slečna má 2 měsíční uvolnění tě ze školy potvrzené panem ředitele.Jdi si sbalit věci a můžeš jít." J: "Prosim?" Najednou mi to dojde..Koncert Tokio Hotel v česku.Ve třídě začínají pomluvy.Kašlu na to.Jdu si pro věci a odcházím ze třídy. "Stav se za mnou do kabinetu až si sbališ" Řekne mi ještě třídní a já vcházím na chodbu.Chci jít ke skřiňce, ale nevěřím vlastním očím. U mé skřiňky čeká Bill a Tom!! Jakmile mě Bill zahlédne, s úsměvem jde proti mě. Zahodím tašku a skočím mu do náruče.Přijde i Tom a líbne mě na tvář. J: " Co-Co-Co to má znamenat??" T: " Jedeš na turné zpěvačko! " Kouknu na Billa. B: " S Tomem se nám podařilo sehnat člověka, který ti pomůže v muzice.Jedeš s námi na turné.A navíc už se mi po Tobě stýskalo."J: "Stýskalo? A co Katrin? Pomluva?" Vzpomenu si na článek z novin.B: " Nevím o čem to mluvíš.." J: " Ne? Zkus si přečíst noviny..možná pochopíš" Zabouchnu skřinku.Bill mi zablokuje cestu. B: "Já miluju jen tebe vždyť to snad víš" J: " Já už nevím vůbec nic."
"Ahoj"Pozdraví mě Martin, který právě prošel kolem.Nestačím ani odpovědět a je pryč.Bill na něj jen hodil divný pohled.Asi si myslí, že spolu něco máme. "Aha.."řekne a uvolní mi cestu. J: "Co aha?" B: " Už sis tu někoho našla.. všechno jsem dělal zbytečně!" J: " Jak to myslíš? Nemyslíš snad že já a Ma.." B: " Jo ! přesně tohle myslím..." J: " Blbost.." B: " Blbost? Dokaž to!" J: " Nedělej mi tu žárlivou zcénu!Vždyť víš , že miluju jen tebe.." Vezmu si věci a chci jít za třídním.Bill mi zabrání v cestě. "Promiň..sem hlupák" Začneme se líbat uprostřed chodby a ani nám nevadí, že skoro každej na nás civí.Při odchodu ze školy nevěřím vlastním očím.Nejen, že je povyk ve škole, on i před ní! Venku stojí dvě auta,mě moc dobře známá.Auta Billa a Toma.Vy jste jeli takovou dálku vlastníma autama jen kvůli mě? B: " To si piš hvězdo! " Vezme mi tašku a hodí ji do auta.Sednu si a když jsme všichni, odjíždíme zpátky do Německa.
ZASE DOMA
Jsem zase doma. No to je úžasný!! Cesta vcelku ušla... poslouchali jsme nějakou tu muziku a povídali si. Asi bych jako první měla jít za našima aby věděli že jsem zase v Německu. Zvednu se a jdu to říct klukům... " Kluci?" G: " Ano Niki?" odpoví mi Gusťa. " emm.. jdu se kouknout za našima jo? tak to prosimtě vyřiď klukům... dík pa. " G: " jo jasný měj se " ... Zavřu dveře a pádím na autobus. Bill si odjel kdesi neznámo kam... a Tom s Georgem už zase koukají na fotky fanynek, které byly u dopisů co jim přišli. Nasadím si sluchátka a jdu si krásnou cestou směr zastávka. Co asi dělá Míša...doví jestli je pořád taková jaká byla ve škole..a nebo se jen předváděla.Najednou omylem narazím do nějaké holčí. " Pardon" řeknu a snažím se ji obejít. " To je v pohodě.." odpoví mi. Podívám se na ni..má delší hnědé vlasy... a modrozelené oči. Usměje se... " Já jsem Klára..." řekne a podává mi ruku. " Nikča ..těší mě". Vyměníme si ICQ čísla a trošku se zapovídáme. Klárka teď bude nastupovat do prvního ročníku na gymnázium kam chodím i já takže prima. Aspoň nějaká kamarádka ve škole. Zanedlouho mám narozeniny a tak ikdyž Klárku moc neznám pozvu ji na oslavu kterou plánuju. "Přijdu strašně ráda " řekne mi. Tím se rozloučíme a já si jdu dál po svým....

Nechci nevěru!Chci lásku! 6 díl

2. března 2010 v 12:34 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
ODPOLEDNE
Nic se mi nechce..a večer ještě to kino.Ležím na posteli a z ničeho nic usnu...

O 3 HODINY POZDĚJI
Probere mě zvonění telefonu. BILLLLLLLLL??Cože???zvednu to a ospalým hlasem řeknu: " Haloo??" B: "Ahoj beruš už se chystáš? Za půl hodiny Tě vyzvednu." J: " Sakra..Jo jasně.." B: "Tak fajn pa " J: " Pa".Položím to a začnu šílet. Rychle se jdu upravit do koupelny. Udělat něco s vlasama . Hodím na to tužidlo a udělám si pořádné číro. Dám si make-up a namaluju oči. "Doprčic!" Slyším z venku auto které troubí.Vylezu do okna a vidím jak tam stojí u auta Bill. Naznačím mu ať jde nahoru,že nestíhám.Míří teda ke dveřím a já mu valím otevřít. "Ahoj líbnu ho a valím zase nahoru.Nestíhám tak promiň" Bill se mi jen začne smát a jde zamnou. Sedne si na moji postel a někomu volá. "Tome? Jo to sem já. Nestíháme..zaber nám místo s klukama.Dorazíme tam jo? Dík." Chytrej to kluk. Fajn sem hotová můžeme jít. Vezmu si ještě kabelku.Když jsme na odchodu z mýho pokoje ještě se otočím a poprosím Billa jestli by si mohl ještě na moment sednout,že s ním chci něco probrat.
"Dobře povídej" Začnu teda...J: " V pátek se musím vrátit do česka .." B: " Aha..a to je to cos mi chtěla říct?" J: " ehmn jo.." B: " A na jak dlouho tam jedeš?" J : " Na 2 měsíce..musím dochodit školu..ředitel má kecky" Bill mlčí..pak se zvedne. "Jdeme?" Obejme mě a jdeme k autu.
V KINĚ
Pojídáme popcorn a koukáme na Pearl Harbor."áááá podívej on umřel" Prožívám film a Bill je neklidný.Žeby žárlivost?Když film skončí kluci nám dají prostor a rozhodnou se nás nechat s Billem osamotě .J: " Co je s tebou dneska?" Přistoupím k němu blíž a podívám se mu do očí. B: " Ale to bude dobrý.." J: "Určitě?" B:" Já jen..nedovedu si představit tě tu nemít..." J: " To já taky"Pořádně ho obejmu.Nechceme být tento večer jeden bez druhého, proto dnešní noc stráví u mě.Rodiče stejně odjeli na ples jak jsem po příchodu domů zjistila, takže tu budu přes noc sama...

DOMA
Bill je za mnou jak ocásek.Okupujeme kuchyni a chystáme si něco dobrého k jídlu.Už nejsme oba tolik smutní.Rozhodli jsme se, že si budeme každý den volat a nějak to zvládneme.Když máme plno jídla zalezeme si oba do pelíšku k televizi.Přitulím se k němu a pojídám popcorn.
B:"Nejsi už toho přejezená?" J: "Ani ne mám ráda popcorn.." B: " Radši než mě?:-P" J: " To ne, Tebe mám nejradši!" Bill mi vezme misku s jídlem a políbí...

RÁNO
To musela být rušná noc...proberu se a nějak nepoznávám svůj pokoj.Jídla jsme moc nesnědli,oblečení poházené po pokoji a vedle mě roztomile spí Bill.Kouknu na hodiny kolik je, ale už musím vstávat ikdyž s ním bych tu zůstala klidně celý den. Nejdřív si jdu hodit sprchu a potom si začnu pomalu balit věci.Se snídaní počkám až na něj.
Mám sbaleno.Když to nejmíň čekám něco mě praští po zadku.Kouknu na polštářek ležící vedle mě a smějícího se Billa v posteli. Mrsknu to po něm zpátky a mám náladu ho zamordovat.B: " Už balíš?" J: "Už mám sbaleno"
B: "Aha.."Řekne posmutněle, ale nechce to na sobě nechat zdát.Zalezu si ještě za ním do pelíšku a políbím. "Co si dáš na snídani?" Optám se. B: "Ty jsi chystala večeři,já nachystám snídani.Počkej tu." Vyskočí z postele a valí do kuchyně.Ustelu a zapnu si televizi.Zachvíli jen cítím po domě vůni palačinek."Mmm to bude lahůdka" pomyslím si.

Nechci nevěru!Chci lásku! 5 díl

2. března 2010 v 11:24 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
RÁNO
Probouzím se do dalšího smutného dnu. Kluci mi přirostli strašně k srdíčku a opustit je?To bude pro mě těžké.Jsou jako součást moji rodiny. V podstatě jsou,jelikož chodím s Billem. Utřu slzu, která mi padá od oka a máčí můj polštář. Vylezu z postele a jdu si dát sprchu.To mě snad probere...
"Zvládnu to!" Řeknu si a rozhodnu se být co nejdřív zase zpátky v Německu.Dneska o mém odjezdu řeknu Billovi. Určitě to pochopí,tím sem si jistá.
Začnu si balit věci do školy a vše potřebné.Ráno mi jede autobus....
Jdu se projít a přijít na jiný myšlenky...

VENKU
Jedu do Berlína za babičkou. Určitě taky ráda uvidí svoji nejstarší vnučku.Čekám na zastávce na autobus, který jede přímo do Berlína. Na lavičce sedí smutná holčí. Může mít tak 15-16 let,Dlouhé rezavé vlasy až do poloviny zád.Je na ni vidět, že ji hodně záleží na tom, jak člověk vypadá. "Ahoj není ti nic?" Jdu za ní a optám se. Dívka mlčí jen se na mě smutným uplakaným pohledem podívá.Přisednu si k ní a ona se rozpláče. D: "Promiň".. vyhrkne slůvko a utře slzy. J: " Nemusíš se omlouvat..Já sem Nikol..a ty?" D: " Sabina.." J: " Fajn..proč seš smutná?" D: " To je dlouhý příběh..jde o mého přítele..,ale to nejde řešit tady před lidmi.." J: " Nechceš se jít teda projít? Cestou si můžeme dát zmrzlinu nebo něco podobného a zahnat smutek" Je mi ji líto.Je milá a chci ji za každou cenu pomoct. D: " Dobře..".
Cestou jsme si teda koupili zmrzlinu a narazili na příjemný park, kde sme se usadili na lavičku a Sabina se rozpovídala..
" Víš, když jsem měla 13 tak jsem se poprvé opravdu zamilovala. Jmenoval se Patrick. Měl rád Emo styl a mě považovali jako nejhezčí holku na škole.Spousta dívek mi záviděli mé dlouhé vlasy, které jsem tenkrát měla až po zadek. S patrickem jsme se do sebe zamilovali a tvořili nejhezčí pár na škole. Všechno s ním bylo jiné. Byly jsme tak odlišní. Když jsme vešli do obchodu, lidé se na nás otáčeli aby viděli kdo jde.S nikým jiným jsem netrávila tolik času jako s ním. Byly jsme tu jeden pro druhého. Dokonce jsme si navzájem nechali vytetovat svá jména.."Ukáže mi tetování o kterém mluví. "Potom začaly problémy. Lékaři mu zjistili, že má rakovinu,ale on mi nic neřekl.Poslední dobou už ani nechodil do školy.Byl často nemocný a nikdo nevěděl co s ním je. Jednoho večere mi zavolal, že se musíme rozejít.." Neudržím se dívat na dívku sedíc vedle mě,která se snaží schovávat své slzy. Rozpláču se. " Nechápala jsem proč.. tehdy mi řekl:" Druhému dokážeš lásku tím, že budeš respektovat jakékoli jeho rozhodnutí" A tak jsem to teda respektovala.Tento týden mi volal znovu ale tentokrát z neznámého čísla."Ahoj lásko musíme si promluvit. Chci aby jsi věděla, že jsi byla moji jedinou láskou v životě a že ani největší úder mi tě nevezme..Miluju tě" a položil to.Nestačila jsem nic říct,nevěděla co si myslet.Předevčírem mi došla od jeho bratra zpráva ať zavolám na tohle číslo.Okamžitě jsem to vytočila a ozvala se mi paní:"Dobrý den nemocnice Berlín co si přejete?" Nejdřív sem myslela, že je to omyl.Později sem pochopila, že něco není v pohodě.Okamžitě jsem tam jela..a tam ho uviděla. Ležel připoutaný na lůžku a všude kolem bylo plno přístrojů,díky kterým ještě žil.Okamžitě jsem se rozplakala a šla k němu blíž.Řekl:"Miluju tě,ale dnes mě odpojí.."Touhle větou se mi zhroutil svět.Naposledy mě políbil a pak se nechal odpojit.Nevím jak žít bez něj dál.."
Obejmu ji jelikož si myslím, že takovou smůlu v životě si nezasloužila.Pro změnu ji zase já povím o Billovi a Sába se na mě jen pousměje a přeje mi aby mi to s ním vyšlo.Vyměníme si telefoní čísla a já ji navrhnu,jestli nechce jet semnou do Berlína k babičce. Přikývne, že klidně a tak čekáme společně na autobus. Myslím, že z nás budou dobré kamarádky.
Cestou autobusem si ještě hodně povídáme o tom co nás baví, o rodině a pod. Zjistila jsem, že se Sabina věnuje muzice.Ráda hraje na kytaru, a má mladší sestřičku Lauru.
V BERLÍNĚ
Dorazili jsme na místo. Marně zvoním na zvonek u babičky před rodinným domkem.Nikdo neotevírá.Tak třeba jindy. Berlín ještě moc prozkoumaný nemám. "Co se jít trošku projít po městě? Přijdeš na jiné myšlenky Sabi?"S: "Když myslíš..".Ráda nakupuju a tak jdeme.Vlezli jsme do spoustu obchodů s oblečením.Vybrali jsme si stejné tričko a nechali si udělat společné tetování na počest našeho nového kamarádství.Doprovodím ještě Sábu domů a valím na autobus...

Nechci nevěru!Chci lásku! 4 díl

1. března 2010 v 18:46 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
DRUHÝ DEN RÁNO
Jsou prázdniny a tak jsem se rozhodla trošku si prozkoumat německo. Obleču se a jdu ven. Je ještě moc brzy a všichni ještě spí. Narazila jsem na úžasný park. Všechno je krásně rozkvetlé . Když narazím na most přes řeku zastavím se a žasnu úžasem. Paprsky slunce, které právě vychází se mi odráží v očích. "To je nádhera.." řeknu si pro sebe. "Ano to je" Ozve se hlas za mnou.Otočím se a tam..BILLL???.. "Co-Co-Co ty tady?" B: " Každé ráno sem chodívám odpočívat před každodením chaosem práce, a potkal tu tebe.." J: " Ráda Tě zase vidím" Usměju se a věnuju pozornost slunci.Bill mě obejme a tak oba sledujeme ten nádherný výhled. B: " Nemáš hlad?" J: " No ještě sem nesnídala.."

NA SNÍDANI
Celou dobu mě Bill držel za ruku a připadala jsem si jako bychom spolu už dlouho chodili.Zavedl mě do jeho oblíbené kavárny poblíž. Objednali jsme si jedny společné špagety. Pár lidí na nás kouká, nejspíš jim připomínáme ty kreslené psí postavičky z dětského seriálu , které taky ujížděli na těstovinách, ale nám to nevadí. Po snídani jdeme omrknout město jelikož se Bill rozhodl, že mě tu trošku provede a ukáže co kde najdu. " Hele Niki?" Zeptá se mě. J: " Ano?" B: " Zítra jdeme s klukama do kina ..nechceš jít taky?" J: " Jo půjdu ráda J" B: " Tak jo zítra tě v 19:00 vyzvednu u tebe jo?" J: "Fajn" dám mu adresu a ani nevnímám kam jdeme.Stojíme před domem a já si všimnu, že na zvonku je napsané KAULITZ .B : " Tady bydlím zase já..." Otevře branku a tak vejdu na zahradu. "Jéé Ahoj Niki" Ozve se Tom odedveří. "To je ale návštěva pojď dál" J: "Ahoj Tomi" Dáme si pusu natvář na uvítanou a pozve mě dál. Bill mezitím blbne na zahradě se Scottym.
Sedíme s Tomem v kuchyni u stolu a pojídáme pistácie. "Víš co je divný Niki?" J: " Ne.." T: " že mi připadáš už za tu chvíli jako ségra!" J: " Aha .." Začnu se smát a hodím po Tomovi pistácii.Vrátí mi to, ale netrefí se.To ho naštve, a tak se pokouší o další pokus.Tentokrát to schytal Bill, který mezitím přišel z venku. B: "Brácha kroť to...pak budeš na koncertě neschopnej!" T: "Já? Sem vždycky schopnej.." Bill se jen uchechtne a jde koukat na televizi. "Jdu s tebou.." Prohlásím a ženu se za ním.
Oba se posadíme na pohovku a já se k Billoušovi přitulím.Ten naladí nějaký horor a tak se díváme.V tom nejlepším přiběhne Tom: "Nesu něco k pitíí.." a přisedne si k nám.Vezmu si umýchaný koktejl. "Mmm kde ses to naučil?je to výborný!" T: " Naučili mě to kamarádi...zavolám ještě klukům jestli se nechtějí přijít dívat.." J:"Oka".
Za 10 minut jen uslyšíme zvonek.Leknu se protože mě chytla atmosféra hororu.Bill se mi jen začne křenit a jde otevřít. "Nazdááár Bille tak jsme teda tady!" Ozývá se Georg s Gusťou. B: " Fajn pojďte dál..". "Ahoj kluci J" Brebtnu z gauče. "Ahoj Niki.." Odpoví mi.Přisednou si a všichni si utahujeme z filmu, kde každý každýho vraždí.Čas tak ubíhá, že si ani nevšimnu, že je už skoro 17:00 večer.
"To je hodin budu muset valit.."Začnu se zvedat. B: "Počkej doprovodím tě.."
J: "Dobře.." B: "Zavezu Tě autem co ty na to? Už jsem dlouho neprovětral své Audi na domovských silnicích..." Zasní se. J: " Hm jak ceš.." Rozloučím se s klukama a jdu s Billem do garáže, kde už jsou zaparkované všechny auta.Tomova Audi R8, auta jejich rodičů a Billův miláček.Nabídl se, že mi otevře dveře,ale než to udělá, tak mě políbí.
"Budeš mi přes noc chybět"zesmutní. Obejmu ho. "Ty mě taky,ale nezapomeň..kino.." Usměju se.Otevře mi dveře a já se posadím.

U NÁS PŘED DOMEM
"Tak tady to je"Řeknu. B: " To máš docela kousek od nás..to bys u nás mohla někdy přespat." Rosvítí se mu oči. Typickej kluk. J: " Možná jo..". Zastaví u chodníku.Vylezu z auta a on za mnou zaklapne dveře.
B: "Tak se mi hezky vyspi beruš" a líbne mě na čelo.J: "Ty mě taky..". Stojím na chodníku a mávám do auta, které odjíždí.

DOMA
"Ahoj jsem domaa!". Křičím mezi dveřmi. "Ahoj zlato! Zastav se za mnou do kuchyně..musíme si promluvit.." Křičí na mě zpátky máma.Provedla jsem snad něco? O ničem nevím a tak tam tedy jdu. M: "Přišel ti dopis ze školy z česka..potřebují abys dochodila první ročník.." J: " Cože??" Co to má být? Mám teď odjet a dělat jako by nic?? J: " Mami ale to nejde já sem se tu z..."odmlčím se. M: "S tatínkem jsme to už probrali.Pronajali jsme ti tam byt.Seš už velká,věříme ti.Hned v pátek odjedeš nejbližším autobusem a budeme to muset všichni nějak zvládnout.." J: " Jo.." Odejdu do svého pokoje.

upoutávka

1. března 2010 v 16:52 | Peggig |  Upoutávka

Nechci nevěru!Chci lásku! 3 díl

1. března 2010 v 16:09 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
NA HOTELU
Otevřu dveře a vidím Míšu jak běhá po pokoji. M: "Kde vězííš?" Přemýšlím jestli ji říct, o tom co se stalo a nebo ne.. J: " Byla sem se projít.." M : " Hm.." Dál nekomentuju a jdu si sbalit věci.Když jsme obě sbalené odcházíme na autobus.

17.3.2010
Dnes nejdu do školy.Stěhujeme se do německa.Jo slyšíte dobře. Nejdřív to bylo samé " Navštívíme babičku atd" a nakonec z toho vylezlo stěhování do Magdeburgu.Máma proti Berlínu protestovala,že babičku nechce mít věčně za zadkem a taky si už našla nějaké kamarádky, které s ní budou vlastnit kosmetický salón právě na tomhle místě.Táta neprotestoval jelikož je stejně věčně pryč a já? No bránila jsem se, že do Německa nechci , prosila ať jedeme raději do Rakouska, ale marně.
Koupili jsme si rodiný domek.Je to tu pěkné.Sice nová škola,noví kamarádi a všechno ale zvyknu si.Brácha se ségrou blbnou venku a tak si jdu rychle vybrat ten největší pokoj. Vejdu dovnitř.První místnost je velká ale to bude nejspíš obyvák.Napravo je koupelna a wc.Nalevo menší místnost..ale podle mě ...zrovna tam bude kuchyň.Jdu nahoru po schodech a jsou tu 4 dveře.První to je druhá koupelna.Hned vedle je pokoj s balkonem.Ten se mi líbí.Omrknu ještě ostatní ale ty jsou menší.Beru balkon.Vytáhnu si tam svoje věci.Zatím tady toho moc nemám ale vytáhla jsem si notebook a zapnu ICQ.Rodiče jeli koupit nějaký nábytek a vzali sebou i Nicka a Jennifer.Takže tu jsem sama.
Na ICQ je Míša.
J: "Ahoj Míšul" M: "Ahoj už v Berlíně?" J: " nn nakonec jsme dali přednost Magdeburgu ... M: " Hm ajo.." J : "Co ve škole?" M: " Nuda..o nic v podstatě nepřicházíš.Hale ozval se ti?" J: " Kdo jako?" M: " No Bill.." J: " Ne proč?" M: "Aha.. takže nevíš, že..." J: " Že co???" M: " Zrušili poslední koncerty...odjíždí do Německa..." J: "COŽEEE??Jak to víš?" M: " koukni se sem.." Otevřu odkaz a tam stojí: "TOKIO HOTEL ZRUŠILI POSLEDNÍ KONCERTY Z NEZNÁMÉHO DŮVODU.VRACÍ SE DO NĚMECKA.BUDE ZA TÍM PŘÍTELKYNĚ?" J: "heleď teď musím pa!" Vypnu ICQ a letím pro telefon.
Nepřečtené 4 zprávy."Cože?" Otevřu a jdu číst... "Ahoj tady Bill..nevím jestli ses nějak naštvala nebo ne..co si promluvit?" druhá: " Asi ses vážně naštvala , že neodepisuješ..hele to co se stalo já...,že se snažím.." třetí: " Aspoň mi řekni, jestli seš naštvaná nebo ne..potřebuju to vědět..." Už mě to nebaví tak zprávy vypnu a jdu mu napsat. "Proč jsi mi neřekl, že jsi v Německu??" Nečekám, že se ozve,ale dám odeslat. Za pár minut mi zapípá mobil. "Proč jsi mi neřekla, že semnou mluvíš?"neodepisuju. Naši už se vrátili z nákupů a tak už mám skoro kompletní pokoj.Je vše v pořádku a tak jeli ještě do Berlína k babičce takže tu jsem pořád sama.Raději napíšu Tomovi. " Ahoj Tomi nemáš ICQ ?" Zachvíli mi Tom odepíše a tak si ho přidám a píšeme si na ICQ.
T: "Ahoj cizinko J" J: "Ahoj jak se máš?" T: " Fajn ale co ty sis provedla s Billem? Je nějakej smutnej.." J: " Ale nic..sme se nepohodli." T: "Když to říkáš.Řekl bych, že je v tom něco víc ..jak znám bráchu.." J: "Říkej si co chceš.." T: " Hele Niki a ty někoho máš?" J: " Proč to chceš vědět?kvůli bráchovi?" T: " Zajímá mě to..znáš kluky..Jo nebo ne?" J : " Ne nemám.." T: " Jo dík.." J: " Míša se po Tobě ptala.." T: " Aha..hm.." J: "Hm?Udělali ste si něco?" T: " Roznáší moje telefoní číslo. Zítra si jdu koupit nový." J: " Cože?" Docela mi to k ní nesedí ale věřím Tomovi. T: " Musíme na zkoušku pak se ozvu pa :-*" J: " Pa :-*"

Nechci nevěru!Chci lásku! 2 díl

1. března 2010 v 13:56 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
Hala se postupně vyprázdňuje když najednou zaslechu: "Moment! Moment! Du und Du!.." Otočím se a tam stojí bodyguard a něco plácá německy. "stehenbleiben hiere.." Kouknu na Míšu protože jsem pochopila co říká.Stojí a zírá na mě. J : "Míšo? Ten chlápek chce abysme tu zůstali..." M:"Cožee? Tak jo".Chvíli tam stojíme a čekáme co bude.
Po chvilce přijde nějaká blonďatá paní, která nás zavede do úplně prázdné místnosti. P:"Počkejte tady holky.." Řekne a zase odejde. Tak se teda usadím do sedačky, která je poblíž.Míša chvíli nechápavě kouká a pak si přisedne za mnou.
Po 15 minutách se otevřou dveře a v nich zase ten bodyguard.Není sám. Za ním se hrnou dvě vyšší osoby.Okamžitě poznáme o co se jedná.Takže do dveří vejde bodyguard a za ním Tom s Billem a ta blondýna co s námi mluvila. P: "Tady kluci si Vás nechali zavolat...jste jim sympatický a tak je napadlo, jestli třeba nechcete autogramy." M: "Jo jasně! To bude super!".P:"Fajn necháme vás tu..kdyby něco jsme vedle.."
Nadále sedíme na sedačce a kluci si jdou k nám přisednout.Tom si sedne vedle Míši a Bill vedle mě.Podepíšou nám karty na autogramy a uděláme si s nimi i pár fotek. M: "Koncert byl upe úžasný!Nic lepšího sem neviděla..opravdu.." "dik"schodnou se kluci zároveň a jen se na sebe kouknou". B:"A odkud vlastně jste?" J: "Z jižní Moravy.." T: "Tam musí být krásně"a přitom kouká na Míšu, která se jen usměje. B: " A je vám?" J: "17"Naše pohledy s Billem se střetnou... "Míši 16"dopovím.B: "Bezva". Najednou se otevřou dveře a tam paní, která nás sem zavedla.Kluci se s námi rozloučí a odchází s bodyguardem.Mezi dveřmi kluci něco šeptnou blondýně a pak už mizí v dálce.
P: "Kluci chtějí abych Vám tohle předala..prosím." My: "Děkujeme..." strčím lísteček do kapsy a už nás vede k východu z haly.Ještě v dálce zahlédneme auto, které odjíždí z parkoviště.Asi kluci.
"Ty Niki..co nám to vlastně ta blondýna dala za lísteček??" Ptá se mě Míša.J: "Ani nvm ..koukneme se.." Vytáhnu papírek z kapsy a tam jsou dvě telefoní čísla u kterých stojí: "BUDEME ČEKAT AŽ ZAVOLÁTE BILL A TOM K." M: " ááá Niki asi omdlíím!!" J:" nejanči..tak jim můžeme večer napsat sms až budeme na hotelu". M: "Jo určitě!".

TEN VEČER NA HOTELU
Dorazili jsme konečně na hotel. Cesta metrem byla ničivá a hlavně bylo ještě všude plno fanynek které si zpívali Schrei, Zoom.. a další songy od Tokio Hotel. Takže jsme pořád byly ještě v takové eufórii. Ležím si na posteli a pozoruju Míšu jak si prohlíží fotky z koncertu, které nafotila. M: " Podívej tady to Tomískovi slušíí..jak byl u nás blízko" slyším jen její komentáře.Nedá mi to a vytáhnu papírek s číslem na Billa a napíšu mu. "AHOJ TADY NIKČA UŽ JSME DORAZILI NA HOTEL.MÍŠA ŠÍLÍ U FOTEK TOMA:-D MĚL BYS TO VIDĚT.PA"dám odeslat a čekám jestli mi přijde odpověď.Netrvá dlouho a zapípá mi mobil.Vezmu ho do ruky a dám tlačítko číst.Stojí tam: ":-D TO BYCH SE URČITĚ SMÁL.TOM SI ZPÍVÁ V KOUPELNĚ..MĚLA BYS TO SLYŠET...".Začnu se smát a Míša odvrátí svoji pozornost na mě. M: " Co ti je?šibe ti?" J: "Ale nic ..smskuju..." M: "Aha.." a kouká dál na fotky.Zachvíli mi znovu zapípá mobil.Otevřu zprávu a tam stojí: " BRÁCHA JE HROZNÁ KECKA..ASI HO ZABIJU! MĚJTE SE HEZKY TOM"To mi opět nedá a začnu se znovu smát. Míša jen prohlásí něco na způsob "jo hrabe ti" a jde někde pryč.Řekla bych, že do koupelny.
Když už obě vykoupané ležíme v posteli tak u nás na pokoji vládne klid.Přemýšlím o dnešním dnu.Myslim si, že nebyla chyba jet na koncert s Míšou, která už šťastná spí a ze spánku se usmívá.Už je pomalu půlnoc a na mě začíná padat únava.
Začne mi řváát mobil, který mi ohlašuje vybíjející se baterii. Začnu ho okamžitě dusit pod polštářem. "Uff a je klid" oddechnu si a už pomalu usínám. "PŘIŠLA VÁM NOVÁ SMS ZPRÁVA"rozeřve se zase mobil. " Doprčic už! Kdo zase vopruzuje!" naštvaně vytáhnu mobil a čtu sms. " AHOJ TADY BILL..DOUFÁM,ŽE JEŠTĚ NESPÍŠ.NECHCEŠ SE ZÍTRA SEJÍT V KAVÁRNĚ?RÁD BYCH SI S TEBU JEŠTĚ POPOVÍDAL NEŽ ODJEDEME.." Sakra o co mu jde? Já o něj nestojím!.. "OKA" Odepíšu a usnu.

RÁNO
Vstanu o něco dřív a razím na předem domluvené místo, kde už na mě čeká Bill.
J: "Ahoj J" B: "Jéé Ahoj tak ty jsi přece jen došla.." J: " Přece Tě nenechám na holičkách.." a posadím se na židli. B: "Co si dáš?" J: " Mmm třeba..stačí mi džus". Bill mi objedná a já na něm vidím, že chce semnou o něčem mluvit. J: "Chceš si promluvit?" B: " V podstatě jo..chtěl sem se o Tobě něco víc dovědět.." J: " Aha ..tak do toho.." B: "Víš, Tom do mě celou noc hustil, že mu nepřijdeš jako češka.." J: " To má dobrý postřeh..naše rodina má kořeny i v německu.." B: "Fáááákt?To je super!!" ehmn teda chtěl jsem říct, že je to fajn".. J: " Jo..zítra odjíždím do Berlína..a dnes odpoledne z Prahy.." B: " Aha no my teď budeme hodně s kapelou ve Francii a Itálii... po skončení tour se možná v německu zase objevíme...". "ÁÁ TO JE BILL KAULITZ HOLKY POJĎTE SEEEM!!" ozvou se nějaký uječený fanynky...B: " Sakra! Neměli by nás spolu vidět..padáme!" Rychle se snaží zaplatit, ale to už se na něj vrhnou ty ztřeštěný holky a chtějí autogramy.Čekám před kavárnou než se Billovi podaří vypadnout.Najednou mě čapne za ruku a táhne pryč. J: "Kam to jako běžíme?" B: " Někam, kde bude soukromí si popovídat..Zanedlouho by tu beztak byli i fotografové a náš namager by mě zabil."Nakonec poblíž byl nějaký park kde skoro nikdo nebyl a tak jsme si sedli na lavičku abychom vydýchali ten běh. J: " Můžeme se modlit abychom nebyli v novinách.." B: " Jo ...doufám" Povšimnu si, že si Bill poposedl blíž ke mě. Kouknu se na něj .. když najednou mi vlepí pusu.
Odtáhnu se od něj a koukám co to jako vyvádí! B: " Promiň.. asi někoho máš.."Mlčím...J: " Radši půjdu Míša je už určitě vzhůru a brzy nám jede autobus.Tak se měj". Zvednu se a odcházím.Bill se postaví a nadechuje se, že něco poví,ale je ticho.Mizím v dáli a ani se neohlížím jestli tam pořád stojí...

Nechci nevěru! Chci lásku! 1 díl

1. března 2010 v 12:13 | peggig |  Nechci nevěru!Chci lásku!
Bydlím s rodiči a sourozenci v rodiném domku na Jižní moravě.Jmenuji se Nicol, a je mi 17 let.Už rok navštěvuji střední školu, kde jsem si našla spoustu kamarádů a dalo by se říct, že i vycházím s učiteli.Odjakživa jsem snila o tom, že se ze mně jednoho dne stane slavná zpěvačka. Po dokončení střední školy jsem rozhodnuta pokračovat na konzervatoři..
Pokud budu mít štěstí....
Pokud Vám ještě něco málo povím o naší rodině.. tak mám dva mladší sourozence.Brášku Nicka a sestřičku Jennifer. Táta hodně cestuje, jezdí po světě s kamionem, takže téměř není doma.Máma je kosmetička a vlastní kosmetický salón. Bývá dlouho v práci takže starání se o sourozence je na mě.Chvílemi mně to docela štve, a někdy jsem ráda. Je to takové odreagování.

NEDĚLE 28.2.2010
"CRRR!!! CRRR!!!" rozeřve se mi ráno budík. "Áaa sakra! Zase vstávat!" Dobře, vylezu z postele i přes to, že je víkend. Zapnu rádio a naladím Evropu 2. "A teď si dáme neuvěřitelný song World behind My Wall !" Hlásí moderátor a já si otráveně ustelu postel.Nemám ráda tuhle písničku. Je děsně vlezlá a poslouchá ji každý. Já raději Hip-Hop to je něco pro mně.Když mám ustlané vypnu uječeného Billa Kaulitze v rádiu a jdu na snídani.
"Nikolkooo, jak ses nám vyspinkala??" okamžitě se vyptává máma jakmile mně uvidí ve dveřích kuchyně. "Šlo to.." odseknu a nahmatám ve skříni conflexy s mlékem. "Kde je táta??" zeptám se. "Musel brzy ráno odjet do Německa.. večer volali z práce a dostal pracovní nabídku.Zůstane tam 14 dní." Sice se divím ale co.. "Jo aha.." "Rozhodl se i navštívit babičku v Berlíně" . "Jo tak ať se tam pěkně baví" . Řeknu si pro sebe.
Umyju nádobí a zapnu pc.Přihlásím se na ICQ a vidím ,že je tam Míša. Moje nejlepší kamarádka.Známe se už tak dlouho...v podstatě jsme spolu vyrůstali.Jediné co nás liší je, že ona je zařeknutá fanynka Tokio Hotel. "Achoj Niki :-*" píše mi. "Ahoj Mišulko J jak se máš?" naťukám zase já. M: "úplně super Tokio Hotel přijedou do česka!!!Tam musím!!" J: " Aha..tak to ti přeju hodně štěstí..." M: " Ale nemám s kým jít ... L" J : " Řekni Terce,ta půjde.."M: " Nebavíme se..Nechceš jít semnou ty? Pls " J: " Heh :-D zbláznila ses?:-D vždyť znáš můj přístup k této..ehm skupině..." M: Jo znám , ale tak kvůli mě.." J: "Rozmyslím si to..:-) " M: "Seš zlato :-*" J : " Musím ahoj J" Vypnu ajsko a jdu do koupelny se alespoň trochu upravit.
Stojím před zrcadlem a maluju si černé linky kolem očí. "Mám s ní jít a nebo ne?" honí se mi hlavou.Udělala pro mě už toho tolik..ale nevím jestli mě mama pustí.Zkusím si s ní ještě o tom promluvit.Domaluju se a letím do obyváku, kde se už na televizi dívá máma a pojídá brambůrky."Mami??" M: "Ano miláčku ?" J : " Psala jsem si s Míšou a ona chce abych s ní šla na koncert Tokio Hotel...". M: "Tak jdi.. a kdy to má být ?" J: " To nevím..až tolik jsme se o tom nebavili.. myslíš ,že mám jít?" M : " Jo určitě.. bude mít radost a ty vyzkoušíš něco nového.Třeba se ti taky zalíbí" Utahuje si ze mně máma. J: " Ha ha ha seš vtipná mami!" Odcházím zpátky do pokoje se podívat jestli je ještě na ICQ Míša.
Zapnu pc a je ONLINE.. J: " Míšo?" M: "no?" J: " Tak já teda s tebou pojedu...aspoň zažijeme třeba dobrodružství.. kdy to má být?" M: " ááá já tě miluju sestro!:-* .. 15.3. v Praze" J: "OKA musím ahoj".
VE ŠKOLE
Stojím u skřiněk když najednou mi někdo klepe na rameno.Otočím se a tam Míša. M: "Ahoj lásko" J J : "Ahoj" M: " Tak už mám pro nás lístky na koncert. První řada pod podiem!Není to super?" J: "Jo je to fajn.." Vezmu věci a jdu do hodiny. Míša mlčí a jde za mnou.
Právě máme matiku když mi v polovině hodiny zapípá mobil. "Sakra kdo zase otravuje?!" Máma..: 17.3 odjíždíme k babičce do Berlína tak to vyřiď ve škole.Pac a pusu Máma. " Hm super táta se pochlapil". "Nikol Fihrlich! K tabuli!" ojeje to sem nevychytala.Vypočítám učitelce pár příkladů,dostanu za jedna a jdu si sednout.
ODPOLEDNE NA ICQ
M: "Co s tebou dnes bylo?"J: " Nic...blbá nálada.. jedeme do Německa!" M:" Jéé to se máš..k babičce??" J : "jj..nechce se mi.." M:" Co já bych za to dala..potkat Toma jééééééé" Začne mi básnit zase o Tháčkách. J:" Hm .. jak kdo no.." M : "Kdy jedeš?" J:" za 2 týdny".Nějakou dobu si jen tak píšeme o klukách,škole,prázdninách co nás čekají dokud nás to nepřestane bavit a vypneme to.
1 DEN PŘED KONCERTEM
Super je neděle. 14.3. zítra je koncert.Přes noc u nás spala Míša a teď si balíme věci na koncert.Prohrabuju šatník a přemýšlím co na sebe. Dobře tak ať vypadám jako fanynka. Vytáhnu černé tričko s lebkou , černé leginy, džínové kraťásky a nějakou tu kabelku do které hodím foťák.Míša si vzala džíny a nějaký bílý tílko.
Když máme sbaleno tak odjížjíme na autobus do Prahy. M : "A buďte tam na sebe opatrní Niki ju?" J : "Jasně mami neboj se dám ti hned vědět kdyby něco" Loučíme se na nástupišti s moji mámou.
NA KONCERTĚ
Tak a jsme na koncertě. Už netrpělivě obě čekáme frontu před halou než dostaneme naše číslo. Moc lidí tu zatím není. Míša celou noc otravovala ,že tam musíme být mezi prvníma a vysvětlovala mi význam čísel , které dostaneme. J: " Jaký máš číslo?" M: "16 a ty?" J:"17" super máme skvělý čísla!Po 6 hodinách čekání nás postupně pouští do haly.Stojíme úplně vepředu.Začnu obdivovat to prostředí kolem. Líbí se mi to. Povedlo se. To se musí uznat.Zhasnou se světla a rozezní se první tóny Komm.
Co Vám budu povídat.Je jasné, že mě atmosféra dostala a snažím se zpívat.S Míšou si koncert užíváme natolik, že docela na sebe poutáme pozornost.To je nám jedno když najednou si všimneme, že se Bill něčemu směje. Zpozorníme a on kouká přímo na nás dvě. "Danke schon!" Obrátí se zase k fanynkám a koncert pomalu končí.